| Makine Tipi | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Piezo DoD-mürekkep püskürtmeli |
| Çözünürlük | 360*360dpi, 1440*360dpi'ye kadar |
| Görüntü Genişliğini Yazdırma | 288mm (330mm'ye kadar uzatılabilir) |
| Mürekkep Kürleme | UV-LED ile Inter UV-LED Ön Kürleme/ Tam Kürleme |
| Makine Boyutu | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Kesme Plakası Boyutu (mm) | 1080X780 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| Makine Türü | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Yazdırma Hızı | 6m/Dk - 50m/Dk Polimer Katman Kalınlığına Bağlıdır |
| Karar | 360*360 dpi, 1440*360 dpi'ye kadar |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| Makine Türü | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Yazdırma Hızı | 6-50m/dak (polimer tabaka kalınlığına bağlı) |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| Mürekkep Kürleme | UV-LED ile Inter UV-LED Ön Kürleme/ Tam Kürleme |
| Tip | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 790x570 |
| dak. Kıskaç Marjı(mm) | 8 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 940x610 |
| Stok aralığı | Karton: 800-2000g/m² B flüt |
| sınıflandırma | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0.1mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Maks. Baskı genişliği | 310mm |
| Maks. çözme çapı | 600mm |
| Makine tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Maks. rulo çapı | 350 mm |
| Maks. medya genişliği | 330mm |
| Yazdırma kafası | EPSON i3200-U1x4 |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Makine tipi | Dijital Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Tekrar Kalıp Kesim Hassasiyeti | ± 0,1 mm |
| Maks. rulo çapı | 350 mm |
| Maks. medya genişliği | 330mm |
| Yazdırma hızı | 4 geçişli: 56 m/s; 6 geçiş: 40 m/s; 8 geçiş: 28 m/s |
| Makine Boyutu | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Kalıp kesme hızı | 7000s/s |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 790x570 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 800x580 |
| dak. Kıskaç Marjı(mm) | 8 |
| Makine Türü | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Piezo DoD-mürekkep püskürtmeli |
| Karar | 360*360 dpi, 1440*360 dpi'ye kadar |
| Görüntü Genişliğini Yazdırma | 288 mm (330 mm'ye kadar uzatılabilir) |
| Polimer | WB-DS-Şeffaf Polimer |