| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Unwinding Width | 1400mm |
| Max. Unwinding Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 310mm |
| Min. Slitting Width | 25mm |
| sınıflandırma | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital UV Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi |
| Yazdırma Yöntemi | Rulodan Ruloya, Tek Taraf |
| Renk konfigürasyonu | CMYK/W+CMYK/W+W+CMYK |
| Medya Genişliği | 80-330mm/80-330mm/110-330mm |
| Makine Tipi | Etiket yazıcısı |
|---|---|
| Baskı rengi | 1-6 renk |
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Baskı Hızı | 60m/dakika |
| Görüntüleme sistemi | 830nm termal |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 16pph |
| Max.Plaka Boyutu | 1470X1180(mm) |
| çözüm | 2400dpi veya 1200dpi isteğe bağlı |
| Lazer Kanalı | 64CH |
| Pozlama Lazeri | 405nm |
|---|---|
| Çözünürlük | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Çıkış Hızı | Saatte 44 Tabak |
| Görüntü Lazer Diyotları | 64,48,32ch |
| Maksimum Plaka Boyutu | 1163*940mm |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | Kağıt Bardak, Kağıt Kutu, Karton Kabartma |
| Baskı malzemeleri | Kağıt kutu, kağıt bardaklar, PVC, plastik |
| Tip | Ofset Baskı |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 720*1040 |
| Maksimum baskı boyutu (mm) | 710*1040 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 393*546 |
| Kağıt Kalınlığı(G/M2) | 40-200 |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 1060x760mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Makine Hızı (S/H) | 6500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | Kağıt Bardak, Kağıt Kutu, Karton Kabartma |
| Baskı malzemeleri | Kağıt kutu, kağıt bardaklar, PVC, plastik |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | Kağıt Bardak, Kağıt Kutu, Karton Kabartma |
| Baskı malzemeleri | Kağıt kutu, kağıt bardaklar, PVC, plastik |
| çözüm | 2400 dpi |
|---|---|
| LAZER SİSTEMİ | 48 diyot |
| lazer dalga boyu | 400-410nm |
| Maksimum plaka boyutu | 1130mm*920mm |
| Min. Min. plate size plaka boyutu | 400mm * 300mm |