| mukavva | 180-650 gr |
|---|---|
| oluklu | Flüt ENF |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | kağit kutu ambalaj katlama ve yapıştırma için |
| Baskı malzemeleri | mukavva |
| mukavva | 180-650 gr |
|---|---|
| oluklu | Flüt ENF |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | kağit kutu ambalaj katlama ve yapıştırma için |
| Baskı malzemeleri | mukavva |
| sınıflandırma | Fim Laminatör |
|---|---|
| Maks. Laminasyon Genişliği (mm) | 1080 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Sac GxU (mm) | 1080X950 |
| Min. Yaprak Wxl (mm) | 350X350 |
| Laminasyon Hızı (M/Dk) | 10-60 |
| sınıflandırma | Etiket Geliştirici |
|---|---|
| Çözünürlük | 360*360dpi, 1440*360dpi'ye kadar |
| Baskı Teknolojisi | UV Piezo DoD-mürekkep püskürtmeli |
| Görüntü Genişliğini Yazdırma | 288mm (330mm'ye kadar uzatılabilir) |
| Mürekkep Kürleme | UV-LED ile Inter UV-LED Ön Kürleme/ Tam Kürleme |
| Makine Türü | Kağıt Yükleyici |
|---|---|
| Maks. Kağıt ebadı | 1280*1000mm |
| Max. Maks. Height of Ream Oyma Yüksekliği | 1600 mm |
| Maks. Kazık Yüksekliği | 135 mm |
| Makina ağırlığı | 1200 kilo |
| Makine Sınıflandırması | Atık Likör İşlemcisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V 50HZ |
| Toplam Güç | 4.5kw |
| İşleme kapasitesi | 5L/Saat |
| Ağırlık | 260kg |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Alt kağıt | A.B.C.D.E Flüt |
| Öne Laminasyon Hassasiyeti (mm) | ± 1,5 |
| Ön Kağıt Kalınlığı (G/SQM) | 150-500 |
| Mekanik Hız (M/Dk) | 110 |
| makine | görüntü düzenleyici |
|---|---|
| modeli | DX2800 |
| Çözünürlük | 1500dpi-4000dpi |
| Lazer Kafası | yarı iletken lazerler |
| Maksimum biçim | 940*660 |
| makine | görüntü düzenleyici |
|---|---|
| Modeli | DX2800 |
| Çözünürlük | 1500dpi-4000dpi |
| Lazer Kafası | yarı iletken lazerler |
| Maksimum biçim | 940*660 |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Alt kağıt | A.B.C.D.E Flüt |
| Öne Laminasyon Hassasiyeti (mm) | ± 1,5 |
| Ön Kağıt Kalınlığı (G/M²) | 150-500 |
| Mekanik Hız (M/Dk) | 110 |