| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 340mm |
| maksimum kalınlık | 2 mm |
| Laminasyon hızı | 0-5m/dk |
| Silindir çapı | 110 mm |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Laminasyon Hızı | 20-25m/dak |
| Silindir çapı | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 720mm |
| maksimum kalınlık | 2/7mm (özel ihtiyaçlara göre) |
| Maksimum makine | 5500 s/s |
|---|---|
| Maksimum basınç | 120x104 N |
| Maksimum Sayfa | 790mm*560mm |
| Min. Sayfa boyutu | 310mm*210mm |
| damgalama boyutunu karıştırın | 760mm*525mm |
| Max. Maks. format biçim | 1400 mm |
|---|---|
| Maks. | 300 m / dk |
| Maksimum geri sarma Dia. | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. gevşeme çapı | 1200 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Max. Maks. format biçim | 1400 mm |
|---|---|
| Maks. hız | 300 m/dak |
| Maksimum geri sarma çapı | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. çözme çapı | 1200 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Max. Maks. format biçim | 1400 mm |
|---|---|
| Maks. hız | 300 m/dak |
| Maksimum geri sarma çapı | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. çözme çapı | 1200 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Baskı Hızı | 180m / dak |
|---|---|
| renk | 4-12 renk |
| Maksimum web genişliği | 480/680 mm |
| Maksimum Baskı Genişliği | 460/660mm |
| Maksimum çözme çapı | 1000mm |
| Sınıflandırma | CTP Levha Makinası |
|---|---|
| Ürün adı | Dijital Flexo Plate Yapma Makinesi |
| Lazer kanalı | 16/32CH |
| Çıkış hızı | 1,25/2,5 M2/H |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 790mm x 690mm |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Tip | Otomatik Folyo Damgalama Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum sayfa boyutu (mm) | 1060X740 |
| Minimum Sac Boyutu(mm) | 400X360 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1040X730 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Damgalama Boyutu (mm) | 1020X720 |