| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Tipi | Ciltleme makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Sınıflandırması | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 8000 devir/saat |
| Max. Maks. Untrimmed Book Size (a*b) Kırpılmamış Kitap Boyutu (a*b) | 365*305mm |
| dak. Kırpılmamış Kitap Boyutu (a*b) | 110*85mm |
| Max. Maks. Trimmed Book Size (a*b) Kırpılmış Kitap Boyutu (a*b) | 360*300mm |
| Makine Türü | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik Hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Türü | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik Hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Machine Type | Book Binding Machine |
|---|---|
| No. of Clamps | 4 |
| Max. Mechanical Speed | 2000C/H |
| Book Block Length (a) | 120-400mm |
| Book Block Width (B) | 120-270mm |
| Makine Türü | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik Hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Türü | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik Hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Tipi | Kağıt Kesme Makinası |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Width(Cm/Inch) Kesme Genişliği (Cm/İnç) | 115/45.3 |
| Max. Maks. Cutting Length(Cm/Inch) Kesme Uzunluğu (Cm/İnç) | 116/45.7 |
| Max. Maks. Cutting Height(Cm/Inch) Kesme Yüksekliği (Cm/İnç) | 16,5/6,5 |
| Ana Motor(Kw) | 4 |
| Makine Tipi | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 6m/dak - 50m/dak (polimer tabaka kalınlığına bağlıdır) |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| Çözünürlük | 360*360dpi, 1440*360dpi'ye kadar |