| sınıflandırma | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1075x770 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Kesme Plakası Boyutu | 1080X780 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| dak. Kıskaç Marjı(mm) | 7 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kesme Plakası Boyutu (mm) | 1080X780 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 740*1050 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 360*520 |
| Max. Maks. Image Area(mm) Görüntü Alanı(mm) | 720*1020 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height(mm) Besleyici Kazık Yüksekliği (mm) | 1180 |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Tip | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | Piezoelektrik Mürekkep Püskürtmeli |
| Maksimum hız | 50m/dak(CMYK); 25m/dak(CMYK+W) |
| Çözünürlük | 600X600 dpi/ 600X1200 dpi |
| Küretme Yöntemi | UV LED + Cıva Lambası |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1075x770 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Kesme Plakası Boyutu (mm) | 1080X780 |
| sınıflandırma | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Maksimum hız(s/s) | 7500 |
| Stok aralığı | Karton 90-2000 Gr/m2 (E, B Yivli) |
| Maksimum sayfa (mm) | 1060x740 |
| Minimum Sac Boyutu(mm) | 400x360 |