| sınıflandırma | Termal Kağıt Dilme Sarma Makinesi |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 1400mm |
| Maks. çözme çapı | 1200 mm |
| Maks. geri sarma çapı | 310mm |
| Min. dak. Slitting Width Dilme Genişliği | 25 mm |
| Makine Sınıflandırması | Dijital Tekstil Baskı Makinesi |
|---|---|
| Yüksek Kalite Modu | 720 X 1440dpi, 26 Metrekare/Sa |
| Üretim modeli | 360 X 1440dpi, 50 Metrekare/Sa |
| Yüksek Hızlı Modeli | 360 X 720dpi, 80 Metrekare/Sa |
| Huzur içinde yatsın | Texprint, Seeget, Photoprint, vb. |
| sınıflandırma | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| hazırlık süresi | 28 saniyeden az |
| Baskı Hızı | En fazla 7,26 Metre/Dakika (30FT/Dak) |
| Baskı Teknolojisi | 4 Renkli (Cmyk) LED Teknolojisi |
| Medya Genişliği | Min. 140mm, Maks. 330mm. |
| sınıflandırma | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| hazırlık süresi | 28 saniyeden az |
| Baskı hızı | En fazla 7,26 Metre/Dakika (30FT/Dak) |
| Baskı Teknolojisi | 4 Renkli (Cmyk) LED Teknolojisi |
| Medya Genişliği | Min. 140mm, Maks. 330mm. |
| sınıflandırma | Dijital Kalıp Kesici |
|---|---|
| Hareket Hızı | 1500 mm/S'ye kadar |
| Kesme Hızı | 1200mm/S'ye kadar (Malzeme Çeşitlerine Bağlıdır) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,05 mm |
| Güvenlik Cihazı | Kızılötesi sensör, duyarlı, güvenli ve güvenilir |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 1080x780mm |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. stamping speed(s/h) damgalama hızı(s/s) | 5000 |
| Uygulama | Kağıt fincan, kağıt kutusu, kara tahtası kabartma |
| Baskı Malzemeleri | Kağıt kutusu, kağıt bardak, PVC, plastik |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maks. Laminasyon Genişliği (mm) | 1080 |
| Laminasyon Hızı (M/Dk) | 10-60 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Sac GxU (mm) | 1080X950 |
| Min. Yaprak Wxl (mm) | 350X350 |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maks. Laminasyon Genişliği (mm) | 1080 |
| Laminasyon Hızı (M/Dk) | 10-60 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Sac GxU (mm) | 1080X950 |
| Min. Yaprak Wxl (mm) | 350X350 |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | kitap |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 720*1040 |
| Maksimum baskı boyutu (mm) | 710*1040 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 393*546 |
| Makine Tipi | Kitap bağlayıcı |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |