| sınıflandırma | Dijital Kalıp Kesici |
|---|---|
| Hareket Hızı | 1500 mm/S'ye kadar |
| Kesme Hızı | 1200mm/S'ye kadar (Malzeme Çeşitlerine Bağlıdır) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,05 mm |
| Güvenlik Cihazı | Kızılötesi sensör, duyarlı, güvenli ve güvenilir |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 1080x780mm |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. stamping speed(s/h) damgalama hızı(s/s) | 5000 |
| Uygulama | Kağıt fincan, kağıt kutusu, kara tahtası kabartma |
| Baskı Malzemeleri | Kağıt kutusu, kağıt bardak, PVC, plastik |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maks. Laminasyon Genişliği (mm) | 1080 |
| Laminasyon Hızı (M/Dk) | 10-60 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Sac GxU (mm) | 1080X950 |
| Min. Yaprak Wxl (mm) | 350X350 |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maks. Laminasyon Genişliği (mm) | 1080 |
| Laminasyon Hızı (M/Dk) | 10-60 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Sac GxU (mm) | 1080X950 |
| Min. Yaprak Wxl (mm) | 350X350 |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | kitap |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 720*1040 |
| Maksimum baskı boyutu (mm) | 710*1040 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 393*546 |
| sınıflandırma | Dijital Etiket Yazıcısı |
|---|---|
| Baskı hızı | 9,14 M/Dk'ya kadar |
| Yazıcı Türü | LED Kuru Toner Etiket Presi |
| Mürekkep türü | Kuru toner (C M Y K Dört renk) |
| Baskı kalitesi | 600X1200dpi |
| sınıflandırma | Dijital Etiket Yazıcısı |
|---|---|
| Baskı hızı | 9,14 M/Dk'ya kadar |
| Yazıcı Türü | LED Kuru Toner Etiket Presi |
| Mürekkep türü | Kuru toner (C M Y K Dört renk) |
| Baskı kalitesi | 600X1200dpi |
| Makine Tipi | Kitap bağlayıcı |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Tipi | Dijital Kitap Bağlayıcı |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| sınıflandırma | Offset Baskı Matbaa |
|---|---|
| Makine hızı | 13000sph |
| Plaka Boyutu | 800*1055*0,3 mm |
| kağıt kalınlığı | 40-200 gr/m2 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height Besleyici Yığın Yüksekliği | 1800mm |