| sınıflandırma | Tekstil Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Kafası Miktarı | 4-6 ADET |
| Üretim Hızı | 600X1800dpi(3geçişli): 120m²/Sa |
| Baskı Yüksekliği | 2 ila 30 mm |
| Maks. Baskı genişliği | 3300mm |
| sınıflandırma | Laminatör |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 720mm |
| maksimum kalınlık | 2/7mm (özel ihtiyaçlara göre) |
| Laminasyon hızı | 20-25m/dak |
| Max. Maks. Heating Temperature Isıtma Sıcaklığı | 160°C |
| Makine Tipi | Termal kağıt kesici geri sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 900 mm |
| Maks. Çözme Çapı | 1000mm |
| Makine Maks. Hız | 110m/dakika |
| Maks. Sarma Çapı | 270mm |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Laminasyon hızı | 20-25m/dak |
| Silindir çapı | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 720mm |
| maksimum kalınlık | 2/7mm (özel ihtiyaçlara göre) |
| Makine Sınıflandırması | Düz Yataklı Dijital Kesici |
|---|---|
| Hız | 0-1200 mm/s |
| Kesim Boyutu | 1300*1600mm |
| kesme kalınlığı | ≤ 50mm (Farklı malzemelere göre özelleştirin) |
| Hassasiyeti tekrarla | ≤ 0,01 mm |
| Makine Sınıflandırması | Düz Yataklı Dijital Kesici |
|---|---|
| Hız | 0-1200 mm/s |
| Kesim Boyutu | 1300*1600mm |
| kesme kalınlığı | ≤ 50mm (Farklı malzemelere göre özelleştirin) |
| Hassasiyeti tekrarla | ≤ 0,01 mm |
| sınıflandırma | Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı |
|---|---|
| Çözünürlük | 600dpi*600dpi/2bit, 600dpi*1200dpi/2bit (Yarım Hız) |
| Mürekkep Püskürtmeli Kafa | Kyocera |
| Maks. Baskı genişliği | 540mm |
| Maks. Medya Genişliği | 560mm |
| Makine Tipi | Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı |
|---|---|
| Çözünürlük | 600dpi*600dpi/2bit, 600dpi*1200dpi/2bit(Yarım Hız) |
| Mürekkep Püskürtmeli Kafa | Kyocera |
| Maks. Baskı genişliği | 540mm |
| Maks. Medya Genişliği | 560mm |
| Makine Sınıflandırması | Otomatik laminatör |
|---|---|
| Maks. Sayfa (WXL) | 540*760mm |
| Min. Sayfa (WXL) | 210*270mm |
| Makine hızı | Maks. 30m/dakika |
| Kağıt kalınlığı | 157 ~ 400g/m2 |