| Makine Tipi | Etiket yazıcısı |
|---|---|
| Baskı Rengi | 1-6 Renk |
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Maks. Baskı genişliği | 310mm |
| sınıflandırma | Atık Sıvı İşlemcisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V 50HZ |
| Toplam Güç | 4.5kw |
| İşleme kapasitesi | 5L/Saat |
| Makine Boyutu | 1450*1080*1850mm |
| Büyütme | 5-200 |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android 5.0 |
| Ekran | 720P HD LCD dokunmatik ekran |
| Tekrarlanabilirlik | 0,02 D(yoğunluk);%1(ta alanı) |
| Görüntü boyutu | 1280 * 720 |
| sınıflandırma | Kesici |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1060x760 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 430x350 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1060x746 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Damgalama Boyutu (mm) | 1020x660 |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Ön Kağıt Kalınlığı (G/SQM) | 150-500 |
| Alt kağıt | A.B.C.D.E Flüt |
| Laminasyon Verimliliği (Sayfa/H) | 0-6000 |
| Öne Laminasyon Hassasiyeti (mm) | ± 1,5 |
| Machine Type | Thermal paper slitter rewinder |
|---|---|
| Max. Parent Web Width | 1400mm |
| Max. Parent Web Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 300mm |
| Min. Slit Width | 15mm |
| sınıflandırma | Telafi Edici İstifleyici |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height istifleme yüksekliği | 235 mm |
| Maks. Mekanik hız | Saatte 15000 Döngü |
| Boyut bir | Min. dak. 102mm, Max. 102 mm, Maks. 320mm 320mm |
| Boyut B | Min. dak. 152mm, Max. 152 mm, Maks. 470mm 470mm |
| sınıflandırma | Kendinden yapışkanlı Etiket Dilme Sarıcı |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 1300mm |
| Maks. Çözme Çapı | 1000mm |
| Maks. Sarma Çapı | 800mm |
| Kabul Edilebilir Kalınlık Aralığı | 50-800gsm |
| sınıflandırma | Telafi Edici İstifleyici |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height istifleme yüksekliği | 235 mm |
| Maks. Mekanik Hız | Saatte 15000 Döngü |
| Boyut bir | Min. dak. 102mm, Max. 102 mm, Maks. 320mm 320mm |
| Boyut B | Min. dak. 152mm, Max. 152 mm, Maks. 470mm 470mm |
| sınıflandırma | Telafi Edici İstifleyici |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height istifleme yüksekliği | 235 mm |
| Maks. Mekanik Hız | Saatte 15000 Döngü |
| Boyut bir | Min. dak. 102mm, Max. 102 mm, Maks. 320mm 320mm |
| Boyut B | Min. dak. 152mm, Max. 152 mm, Maks. 470mm 470mm |