| Makine Tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Maks. Baskı genişliği | 310mm |
| Maks. çözme çapı | 600 mm |
| Makine Tipi | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Çözünürlük | 360*360dpi, 1440*360dpi'ye kadar |
| Yüzey Genişliği | Max. Maks. 330mm 330mm |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| Polimer Katman Kalınlığı | 10 ila 250 mikron arası |
| Makine Tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Maks. çözme çapı | 600 mm |
| Maks. Sarma Çapı | 600 mm |
| Makine Sınıflandırması | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Üretim hızı | 400 kitap/saat |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-370mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 100-300mm |
| Kapak Uzunluğu (d) | 120-370mm |
| Makine Türü | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Kromatografinin Kesinliği | +/- 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Maks. çözme çapı | 600 mm |
| Maks. geri sarma çapı | 600 mm |
| sınıflandırma | Dijital Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Piezo DoD-mürekkep püskürtmeli |
| Çözünürlük | 360*360 dpi, 1440*360 dpi'ye kadar |
| Görüntü Genişliğini Yazdırma | 288 mm (330 mm'ye kadar uzatılabilir) |
| polimer | WB-DS-Şeffaf Polimer |
| sınıflandırma | Yapışkan Etiket Dilme Sarma Makinesi |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 1300mm |
| Maks. çözme çapı | 1000mm |
| Maks. geri sarma çapı | 800mm |
| Kabul Edilebilir Kalınlık Aralığı | 50-800gsm |
| sınıflandırma | Termal Kağıt Dilme Sarma Makinesi |
|---|---|
| Maks. Ana Web Genişliği | 1400mm |
| Maks. Ana Web Çapı | 1200mm |
| Maks. Makine Hızı | 300 m/dak |
| Maks. Sarma Çapı | 300MM |
| Tip | Kağıt Dilme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 1400mm |
| Maks. çözme çapı | 1200mm |
| Maks. geri sarma çapı | 310mm |
| Min. dak. Slitting Width Dilme Genişliği | 25 mm |
| Makine Sınıflandırması | Dijital Tekstil Baskı Makinesi |
|---|---|
| Yüksek Kalite Modu | 720 X 1440dpi, 26 Metrekare/Sa |
| Üretim modeli | 360 X 1440dpi, 50 Metrekare/Sa |
| Yüksek Hızlı Modeli | 360 X 720dpi, 80 Metrekare/Sa |
| Huzur içinde yatsın | Texprint, Seeget, Photoprint, vb. |