| sınıflandırma | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Yazdırma kafası | EPSON i3200-U1x4 |
| Yazdırma hızı | 4 geçişli: 56 m/s; 6 geçiş: 40 m/s; 8 geçiş: 28 m/s |
| Maks. rulo çapı | 350 mm |
| Maks. medya genişliği | 330mm |
| Makine tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Yazdırma hızı | 4 geçişli: 56 m/s; 6 geçiş: 40 m/s; 8 geçiş: 28 m/s |
| Tekrar Kalıp Kesim Hassasiyeti | ± 0,1 mm |
| Maks. rulo çapı | 350 mm |
| Maks. medya genişliği | 330mm |
| Makine tipi | Dijital Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Maks. medya genişliği | 330mm |
| Maks. rulo çapı | 350 mm |
| Yazdırma hızı | 4 geçişli: 56 m/s; 6 geçiş: 40 m/s; 8 geçiş: 28 m/s |
| Tekrar Kalıp Kesim Hassasiyeti | ± 0,1 mm |
| Makine tipi | Dijital Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Tekrar Kalıp Kesim Hassasiyeti | ± 0,1 mm |
| Yazdırma hızı | 4 geçişli: 56 m/s; 6 geçiş: 40 m/s; 8 geçiş: 28 m/s |
| Yazdırma kafası | EPSON i3200-U1x4 |
| Maks. rulo çapı | 350 mm |
| sınıflandırma | Kağıt Koşu Makinesi |
|---|---|
| Table Length(mm/in)(Y) | 1150/45.28 |
| Width Of Machine(mm/in)(B) | 1550/61.02 |
| Makine Uzunluğu (mm/in) (A) | 1290/50.79 |
| Height Of Machine(mm/in) | 1875/73.82 |
| Makine Sınıflandırması | Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 720*1040 |
| Maksimum baskı boyutu (mm) | 710*1040 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 393*546 |
| Kağıt Kalınlığı(G/M2) | 40-200 |
| Maks. Çözme Genişliği | 1400mm |
|---|---|
| Max. Maks. Unwind Diameter Çözme Çapı | 1200mm |
| Maks. Sarma Çapı | 310mm |
| Min. dak. Slitting Width Dilme Genişliği | 25MM |
| Maksimum Hız | 210m/Dk |
| Maksimum çözme Genişliği | 1400mm |
|---|---|
| Max. Maks. unwinding diameter açma çapı | 1200mm |
| Maksimum geri sarma çapı | 310 mm |
| Max. Maks. Alan sayısı Slitting Width Dilme Genişliği | 25mm |
| Max hız | 210m/dak |
| Maksimum makine hızı | 210m/dak |
|---|---|
| Max.Gevşeme Genişliği | 1400mm |
| Uygulama | EKG Kağıt rulosu, ATM kağıt rulosu, yazarkasa kağıt rulosu |
| Max. Maks. Alan sayısı load capacity yükleme kapasitesi | 3ton |
| ağırlık | 4000KGS |
| sınıflandırma | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1075x770 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Kesme Plakası Boyutu | 1080X780 |