| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 790x560mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Makine Hızı (S/H) | 5500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | Kağıt Bardak, Kağıt Kutu, Karton Kabartma |
| Baskı malzemeleri | Kağıt kutu, kağıt bardaklar, PVC, plastik |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 1060x740mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Makine Hızı (S/H) | 7500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 7000 |
| Uygulama | Kağıt Bardak, Kağıt Kutu, Karton Kabartma |
| Baskı malzemeleri | Kağıt kutu, kağıt bardaklar, PVC, plastik |
| Max. Maks. Die cutting size Kalıp kesme boyutu | 760x520mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Makine Hızı (S/H) | 5500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Damgalama hızı (s/h) | 5000 |
| Uygulama | Etiket, Kart, gıda paketi, sıcak folyo damgalama |
| Baskı malzemeleri | Kağıt kutu, kağıt bardaklar, PVC, plastik |
| Tip | Etiket Geliştirici |
|---|---|
| Yüzey Genişliği | Max. Maks. 330mm 330mm |
| Çözünürlük | 360*360 dpi, 1440*360 dpi'ye kadar |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| Tip | Dijital Kitap Bağlayıcı |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| sınıflandırma | Dijital Etiket Yazıcısı |
|---|---|
| Baskı Hızı | 9,14 M/Dk'ya kadar |
| Yazıcı türü | LED Kuru Toner Etiket Presi |
| Mürekkep türü | Kuru toner (C M Y K Dört renk) |
| Baskı kalitesi | 600×1200dpi |
| Maks. kaplama boyutu | 720x1050mm |
|---|---|
| Sayfa kalınlığı | 80-500gsm |
| Maks. Sayfa Boyutu | 730x1060mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 310X406mm |
| Kaplama kayıt doğruluğu | +/- 0,2 mm |
| makine | görüntü düzenleyici |
|---|---|
| modeli | DX2800 |
| Çözünürlük | 1500dpi-4000dpi |
| Lazer Kafası | yarı iletken lazerler |
| Maksimum biçim | 940*660 |
| makine | görüntü düzenleyici |
|---|---|
| Modeli | DX2800 |
| Çözünürlük | 1500dpi-4000dpi |
| Lazer Kafası | yarı iletken lazerler |
| Maksimum biçim | 940*660 |
| Malzeme | Karton 200-600GSM |
|---|---|
| Maks. Üretim Hızı | 200 adet/dk |
| Voltaj | 380V/50HZ |
| boş uzunluk | 100mm-450mm |
| boş genişlik | 100mm-630mm |