| Makine Türü | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | UV Piezo DoD-mürekkep püskürtmeli |
| Karar | 360*360 dpi, 1440*360 dpi'ye kadar |
| Görüntü Genişliğini Yazdırma | 288 mm (330 mm'ye kadar uzatılabilir) |
| Polimer | WB-DS-Şeffaf Polimer |
| Tip | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 15 |
| Maks. Mekanik hız | 5000 devir/saat |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 140-460mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| sınıflandırma | Termal Kağıt Dilme Sarma Makinesi |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 900mm |
| Maks. Çözme Çapı | 1000mm |
| Makine Maks. Hız | 110m/dakika |
| Maks. Sarma Çapı | 270mm |
| Makine Tipi | Dijital Kalıp Kesme Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. media roller ortam silindiri | çap 450mm |
| Kesme malzemesi genişliği | 40-340mm |
| Maks. Etiket genişliği | 310mm |
| Min. dak. label length etiket uzunluğu | 10 mm |
| Makine Tipi | Laminasyon makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 340mm |
| maksimum kalınlık | 2 mm |
| Laminasyon hızı | 0-5m/dk |
| Silindir çapı | 110 mm |
| Makine Tipi | Kitap İstifleme Makinesi |
|---|---|
| Boyut bir | Min. dak. 102mm, Max. 102 mm, Maks. 320mm 320mm |
| Boyut B | Min. dak. 152mm, Max. 152 mm, Maks. 470mm 470mm |
| Max. Maks. Stacking height istifleme yüksekliği | 235 mm |
| Maks. Mekanik hız | Saatte 15000 Döngü |
| sınıflandırma | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1060x760 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 430x350 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1060x746 |
| Max. Maks. stamping speed(s/h) damgalama hızı(s/s) | 7000 |
| sınıflandırma | Termal Kağıt Dilme Sarma Makinesi |
|---|---|
| Maks. Çözme Genişliği | 1400mm |
| Maks. çözme çapı | 1200mm |
| Maks. Sarma Çapı | 310mm |
| Min. dak. Slitting Width Dilme Genişliği | 25MM |
| Modeli | Kağıt Kesme Makinası |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Width(Cm/Inch) Kesme Genişliği (Cm/İnç) | 115/45.3 |
| Ana Motor(Kw) | 4 |
| Max. Maks. Cutting Length(Cm/Inch) Kesme Uzunluğu (Cm/İnç) | 116/45.7 |
| Max. Maks. Cutting Height(Cm/Inch) Kesme Yüksekliği (Cm/İnç) | 16,5/6,5 |
| Machine Type | Label Printing Machine |
|---|---|
| Baskı Teknolojisi | 4 Renkli (Cmyk) LED Teknolojisi |
| Print Speed | Up to 7.26 Meters/Min(30FT/Min) |
| Baskı kalitesi | 1200X2400dpi |
| Print Width | Min. 210mm, Max. 308mm |