| sınıflandırma | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı | 6500s/s |
| Maks. Kalıp Kesme Boyutu | 1060 746 mm |
| Maks. Sayfa Boyutu | 1060 × 760 mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 400 × 350mm |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. machine speed (s/h) makine hızı (s/s) | 5000 |
| Oluklu kağıt (mm) | 2 - 9 |
| Maks. yaprak boyutu (mm) | 1650x1200 |
| dak. yaprak boyutu (mm) | 650x520 |
| sınıflandırma | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 15 |
| Maks. Mekanik hız | 5000 devir/saat |
| Kitap Bloğu Uzunluğu | 140-460mm |
| Kitap Bloğu Genişliği | 120-270mm |
| Makine Sınıflandırması | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| İstasyon Sayısı | 8-24 |
| Sayfa Boyutu (a) | 196-460mm |
| Sayfa Boyutu (b) | 135-280mm |
| Çevrimdışı Hız | Max. Maks. 4800 cycles/h 4800 devir/saat |
| sınıflandırma | Pencere Yama Makinesi |
|---|---|
| Üretim Stili | 1 Şeritli İşlem, 2 Şeritli İşlem |
| Makinenin Hızı | ≤200 adet/dak, ≤400 adet/dak |
| Dış çapı | ≤500mm |
| Boş Kağıdın Uzunluğu a(mm) | 100-900, 100-900; 100-900, 100-900; 100-420, 100-420 100-420, 100-420 |
| Makine Türü | Delme Makinesi |
|---|---|
| Application | Suitable for all sheet-fed offset presses |
| Garanti | Yedek Parça Dahil 1 Yıl Garanti |
| Power Resources | Pneumatic punching |
| Boyut (mm) | 1360(U) X 980(G) X 1340(Y) |
| Makine Türü | Pencere Yama Makinesi |
|---|---|
| Üretim Stili | 1 Şeritli İşlem, 2 Şeritli İşlem |
| Boş Kağıdın Uzunluğu a(mm) | 100-900, 100-900; 100-900, 100-900; 100-420, 100-420 100-420, 100-420 |
| Boş Kağıdın Genişliği B(mm) | 80-1100, 80-530; 100-750, 100-380 |
| Makinenin Hızı | ≤200 adet/dak, ≤400 adet/dak |
| Sınıflandırma | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Ürün adı | Ecooo-1080bq |
| Maks. Sayfa Boyutu | 1080 x 780mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 400 x 330mm |
| Maks. Die kesme boyutu | 1075 x 770mm |
| Tip | Ciltleme makinesi |
|---|---|
| Maks. Üretim hızı | 400 kitap/saat |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-370mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 100-300mm |
| Kapak Uzunluğu (d) | 120-370mm |
| Makine Türü | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Yazdırma Hızı | 6m/dak - 50m/dak (polimer tabaka kalınlığına bağlıdır) |
| Polimer Katman Kalınlığı | 10'dan 250 Mikrona kadar |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |