| sınıflandırma | UV Vernikleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Sayfa Boyutu | 620 × 450 mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 260 × 190 mm |
| Yaprak Ağırlığı | 60-350 gr/m² |
| üretim hızı | 5500 sayfa/saat |
| sınıflandırma | UV Vernikleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. kaplama boyutu | 1090x1440mm |
| Kaplama kayıt doğruluğu | ± 0,2 mm |
| Sayfa kalınlığı | 128-600gsm |
| üretim hızı | 6200 yaprak/Saat |
| sınıflandırma | Termal Kağıt Dilme Sarma Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Speed Hız kesmek | 350 kesim/dk |
| Max. Maks. cutting meter speed kesme hızı | 350 M/Dk |
| Uygulanabilir kağıt aralığı | 60-550g |
| Maks. kağıt rulosu çapı | 1800mm |
| Makine Türü | Delme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Tüm tabaka beslemeli ofset baskı makineleri için uygun |
| Garanti | Yedek Parça Dahil 1 Yıl Garanti |
| Güç Kaynakları | Pnömatik delme |
| Boyut (mm) | 1360(U) X 980(G) X 1340(Y) |
| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Speed Hız kesmek | 350 kesim/dk |
| Max. Cutting Meter Speed | 350 M/Min |
| Applicable Range of Paper | 60-550g |
| Maks. kağıt rulosu çapı | 1800mm |
| Türü | Kalıp Kesme Makinası |
|---|---|
| Maks. yaprak boyutu (mm) | 1650x1200 |
| dak. yaprak boyutu (mm) | 650x520 |
| Maks. kalıp kesme boyutu (mm) | 1630x1180 |
| Oluklu kağıt (mm) | 2 - 9 |
| sınıflandırma | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Kalıp Kesme Boyutu | 1060x746mm |
| Maks. makine hızı | 6500s/s |
| Maks. Sayfa Boyutu | 1060x760mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 400x350mm |
| Tip | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. yaprak boyutu (mm) | 1650x1200 |
| dak. yaprak boyutu (mm) | 650x520 |
| Maks. kalıp kesme boyutu (mm) | 1630x1180 |
| Oluklu kağıt (mm) | 2 - 9 |
| Tip | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| İstasyon Sayısı | 8, 12, 16, 20, 24 |
| Sayfa Boyutu (a) | 196-460mm |
| Sayfa Boyutu (b) | 135-280mm |
| Sıralı Hız | Maks. 8000 devir/saat |
| Makine Tipi | Etiket Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Çözünürlük | 360*360 dpi, 1440*360 dpi'ye kadar |
| Çözücü çapı/ Sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| sarıcı çapı | Maks. 700mm, Çekirdek 76mm |
| Mürekkep Kürleme | UV-LED ile Inter UV-LED Ön Kürleme/ Tam Kürleme |