| sınıflandırma | Dijital Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı hızı | 9,14 M/Dk'ya kadar |
| Mürekkep türü | Kuru toner (C M Y K Dört renk) |
| Baskı kalitesi | 600X1200dpi |
| Medya Genişliği | 63,8-213 mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Türü | CTCP Plakası |
| Tarzı | Pozitif |
| Taşıma Paketi | Standart ambalajı dışa aktar |
| Spesifikasyon | Ölçüm: 0.15mm; 0.30mm |
| sınıflandırma | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum sayfa boyutu (mm) | 1060x740 |
| Minimum Sac Boyutu(mm) | 400x360 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1040x730 |
| Kesme kurallarının yüksekliği (mm) | 23.8 |
| Tip | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. kalıp kesme boyutu (mm) | 700X500 |
| Max. Maks. Stamping Size (mm) Damgalama Boyutu (mm) | 700X500 |
| Kesme Kurallarının Yüksekliği (mm) | 23.8 |
| Max. Maks. machine speed (s/h) makine hızı (s/s) | 2500 |
| sınıflandırma | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 8000 saat/saat |
| Max. Maks. Untrimmed Book Size (a*b) Kırpılmamış Kitap Boyutu (a*b) | 365*305mm |
| dak. Kırpılmamış Kitap Boyutu (a*b) | 110*85mm |
| Max. Maks. Trimmed Book Size (a*b) Kırpılmış Kitap Boyutu (a*b) | 360*300mm |
| Tip | Ciltleme makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 21 |
| Maks. Mekanik hız | 8000 devir/saat |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 140-460mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-300 mm |
| Tip | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Hareket Hızı | 1500 mm/sn'ye kadar |
| Kesme Hızı | 1200 mm/s'ye kadar (Malzeme türüne göre değişir) |
| Kesme kalınlığı | ≤ 50mm (Farklı malzemelere göre özelleştirin) |
| Etkili kesme alanı | 1100*1300mm |
| sınıflandırma | nokta uv kaplama makinesi |
|---|---|
| Maks. Sayfa Boyutu | 730x1060mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 310X406mm |
| Maks. kaplama boyutu | 720x1050mm |
| Sac Kalınlığı | 80-500gsm |
| sınıflandırma | UV Nokta Kaplama Makinesi |
|---|---|
| Maks. kaplama boyutu | 1090x1440mm |
| Sac Kalınlığı | 128-600gsm |
| Üretim Hızı | 6200 sayfa/saat |
| Maks. Sayfa Boyutu | 1100x1450mm |
| sınıflandırma | kağıt kesme makinası |
|---|---|
| Uygulanabilir Kağıt Aralığı | 60-550g |
| Maks. Kesme Hızı | 350 kesim/dak |
| Maks. Kağıt Rulo Çapı | 1800mm |
| Maks. Kağıt Kesme Genişliği | 1400mm |