| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1075x770 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1075x770 |
| İç kovalama boyutu (mm) | 1100 X 790 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 1075x770 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| dak. Kıskaç Marjı(mm) | 7 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| dak. Kıskaç Marjı(mm) | 7 |
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| sınıflandırma | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. machine speed (s/h) makine hızı (s/s) | 2500 |
| Damgalama Plakasının Kalınlığı (mm) | 3.5 |
| Maks. kalıp kesme boyutu (mm) | 700X500 |
| Max. Maks. Stamping Size (mm) Damgalama Boyutu (mm) | 700X500 |
| Makine Tipi | Ofset baskı makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 660 X 480; 740 X 540 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 273 X 393; 273X393; 273 X 393 273X393 |
| Kağıt Kalınlığı (mm) | 0.06-0.6 |
| Max. Maks. Image Area(mm) Görüntü Alanı(mm) | 650 X 468; 730 X 528 |
| Classification | Die Cutting Machine |
|---|---|
| Product name | Ecoo-1080BQ |
| Max. Sheet size | 1080 x 780mm |
| Min. Sheet size | 400 x 330mm |
| Max. Die cutting size | 1075 x 770mm |
| Makine Tipi | Die Kesme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Makine Hızı (S/H) | 7000 |
| Kalıp Kesme Hassasiyeti (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 1080X780 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 400X330 |