| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| sınıflandırma | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Maksimum sayfa boyutu (mm) | 1060X740 |
| Minimum Sac Boyutu(mm) | 400X360 |
| Max. Maks. Hologram Stamping Plate(mm) Hologram Baskı Plakası(mm) | 6000 |
| Maksimum hız(s/s) | 7500 |
| sınıflandırma | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik hız | 1600c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 140-320mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| sınıflandırma | Dijital Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 9,14 M/Dk'ya kadar |
| Mürekkep türü | Kuru toner (C M Y K Dört renk) |
| Baskı kalitesi | 600X1200dpi |
| Medya Genişliği | 63,8-213 mm |
| sınıflandırma | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 4 |
| Maks. Mekanik Hız | 1600c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 140-320mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| sınıflandırma | Dijital Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı hızı | 9,14 M/Dk'ya kadar |
| Mürekkep türü | Kuru toner (C M Y K Dört renk) |
| Baskı kalitesi | 600X1200dpi |
| Medya Genişliği | 63,8-213 mm |