| Ürün adı | 8up Otomatik Termal CTP |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | Harici Tambur 825nm Lazer |
| Boyunca | 35/45/55 Plaka/Saat;1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Plaka Boyutu | Maks.1163*940mm, Min.400*300mm |
| Işık kaynağı | Katı Hal Lazeri |
| Makine Türü | Ofset Baskı Makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 660X480mm; 660X480mm; 740X540mm 740X540mm |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 273X393mm; 273X393mm; 273X393mm 273X393mm |
| kağıt kalınlığı | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Görüntü Alanı | 650x468 mm; 730X528mm |
| Görüntüleme Sistemi | 64-channel; 64 kanallı; 48-channel; 48 kanal; 32-channel 32 ka |
|---|---|
| Verim (plaka/saat) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Tekrarlanabilirlik | ±5μm(23℃ sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC, +%6, -%10, Güç Tüketimi: 4KW |
| Plaka boyutu | Maks. 1163mm × 940mm, Min. 300mm × 400mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Makine Türü | Ofset Baskı Makinesi |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 273X393mm; 273X393mm; 273X393mm 273X393mm |
| kağıt kalınlığı | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Görüntü Alanı | 650x468 mm; 730X528mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Makine Türü | Ofset Baskı Makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 660X480mm; 660X480mm; 740X540mm 740X540mm |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 273X393mm; 273X393mm; 273X393mm 273X393mm |
| kağıt kalınlığı | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Görüntü Alanı | 650x468 mm; 730X528mm |
| Plate type | digital solvent flexo plate |
|---|---|
| Kalınlığı | 1.14/1.70/2.28/2.84/3.95mm |
| Sertlik | 75-38, kalınlıktan değişir |
| Görüntü reprodüksiyonu | %1-99, 60 satır/cm |
| Uygulama | Flexoboble paketi, etiket ve etiket, kartonlar |
| Görüntüleme Sistemi | 64-channel; 64 kanallı; 48-channel; 48 kanal; 32-channel 32 ka |
|---|---|
| Verim (plaka/saat) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Tekrarlanabilirlik | ±5μm(23℃ sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC, +%6, -%10, Güç Tüketimi: 4KW |
| Plaka boyutu | Maks. 1163mm × 940mm, Min. 300mm × 400mm |
| Tip | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 1600c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 140-320mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kapak Uzunluğu (d) | 140-450mm |