| Ürün adı | Termal CTP Kalıp Ayarlayıcı |
|---|---|
| Açığa Çıkarma Yöntemi | Dış Davul |
| Görüntüleme Sistemi | 48CH |
| Boyunca | 22 Plaka/Saat |
| lazer dalga boyu | 830nm |
| Lazer Kanalları | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Çıkış hızı | 16pph, 22pph, 28pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Durum | yeni veya kullanılmış mevcut |
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Lazer Kanalları | 256 |
|---|---|
| Çıkış hızı | 30pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Durum | yeni veya kullanılmış mevcut |
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Lazer Kanalları | 256 |
|---|---|
| Çıkış hızı | 30pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Durum | yeni veya kullanılmış mevcut |
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Lazer Kanalları | 256 |
|---|---|
| Çıkış hızı | 30pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Durum | yeni veya kullanılmış mevcut |
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1500mm |
|---|---|
| Kapasite geliştirme | 72L,58L,46L |
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net Ağırlık | 350kg |
| Lazer Kanalları | 256CH |
|---|---|
| Çıkış hızı | 55pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 1163X940(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | yarı otomatik, manuel |
| Net Ağırlık | 900kgs |
| sınıflandırma | UV CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64-channel; 64 kanallı; 48-channel; 48 kanal; 32-channel 32 ka |
| Verim (plaka/saat) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28; 22; 16 |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC, +%6, -%10, Güç tüketimi: 4KW |
| sınıflandırma | Ofset baskı makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 740*1050 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 360*520 |
| Max. Maks. Image Area(mm) Görüntü Alanı(mm) | 720*1020 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height(mm) Besleyici Kazık Yüksekliği (mm) | 1180 |
| Makine Tipi | Ofset baskı makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 660×480 mm; 740×540mm |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 273×393 mm; 273×393 mm |
| kağıt kalınlığı | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Görüntü Alanı | 650×468 mm; 730×528 mm |