| Makine Tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Rengi | 1-6 Renk |
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Maks. Baskı genişliği | 310mm |
| Makine Türü | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Max. Maks. Printing Width Baskı Genişliği | 310mm |
| Maks. çözme çapı | 600 mm |
| lazer dalga boyu | 830 nm |
|---|---|
| Görüntüleme sistemi | 64 diyot |
| çıktı | 16 sayfa/s |
| Max. Maks. Alan sayısı plate size tabak boyutu | 1470mm*1180mm |
| Min. Min. plate size plaka boyutu | 650mm*550mm |
| Makine Tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Kromatografinin Kesinliği | ± 0,1 mm |
| Baskı Uzunluğu | 177,8-355,6 mm |
| Maks. Baskı genişliği | 310mm |
| Maks. çözme çapı | 600 mm |
| Lazer Kanalı | 64 |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 12PPH |
| Max.Plaka Boyutu | 1680X1350(mm) |
| çözüm | 2400dpi veya 1200dpi isteğe bağlı |
| Plaka yükleme ve boşaltma | Otomatik |
| Lazer Kanalları | 48CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 28pph |
| Max.Plaka Boyutu | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | manuel, yarı otomatik |
| Net ağırlık | 800kgs |
| Makine Tipi | Etiket Baskı Makinesi |
|---|---|
| Maks. Baskı Hızı | 180m/min; 180m/dk; 180m/min; 180m/dk; 180m/min 180m/dak |
| Maks. Web Genişliği | 360mm, 470mm, 670mm |
| Maks. Baskı genişliği | 350mm, 450mm, 650mm |
| Maks. çözme çapı | 900mm, 900mm, 1000mm |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1550mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net Ağırlık | 350kg |
| Güç kaynağı | 220V |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1550mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net Ağırlık | 350kg |
| Güç kaynağı | 220V |
| model | Termal 800 serisi |
|---|---|
| hız | 16/22/28 sayfa/s |
| Max. Maks. imaging size görüntüleme boyutu | 1163mm*940mm |
| Min. Min. Imaging size Görüntüleme boyutu | 400mm * 300mm |
| Makine Ölçüleri | 2320mm*1080mm*960mm |