| Lazer Kanalları | 32CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 22pph |
| Max.Plaka Boyutu | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | manuel, yarı otomatik |
| Net ağırlık | 800kgs |
| Lazer Kanalları | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 16pph,22pph,28pph |
| Max.Plaka Boyutu | 1163X940(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | yarı otomatik, manuel |
| Net ağırlık | 900kgs |
| Lazer Kanalları | 48CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 28pph |
| Max.Plaka Boyutu | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | Manuel |
| Net ağırlık | 800kgs |
| Görüntü Lazer Diyotları | Fiber Optik Vana |
|---|---|
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Çıkış hızı | 35/45/55 Saatte tabak |
| Maksimum Plaka Boyutu | 1163*940mm |
| Plaka Kalınlığı | 0.15-0.40mm |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1550mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net Ağırlık | 350kg |
| Güç kaynağı | 220V |
| Lazer Kanalları | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Çıkış hızı | 16pph, 22pph, 28pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Durum | yeni veya kullanılmış mevcut |
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| lazer dalga boyu | 830 nm |
|---|---|
| Görüntüleme sistemi | 256 diyot |
| çıktı | 35/45/55 pph müşteri ayarına bağlı olarak |
| Max. Maks. Alan sayısı plate size tabak boyutu | 1130mm*920mm |
| Min. Min. plate size plaka boyutu | 510mm*400mm |
| Lazer Kanalı | 64 |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 16pph |
| Max.Plaka Boyutu | 1470X1180(mm) |
| çözüm | 2400 |
| Plaka yükleme ve boşaltma | Otomatik |
| sınıflandırma | CTP makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64-channel; 64 kanallı; 48-channel; 48 kanal; 32-channel 32 ka |
| Verim | 1.030×800mm, 2400dpi: 28 tabak/saat; 22 tabak/saat; 16 tabak/saat |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm (23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde dört kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC, +%6, -%10, Güç tüketimi: 4KW |
| sınıflandırma | CTP makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanallı |
| Verim | 60 tabak/saat, 381 mm x 578 mm, 1200 dpi |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek faz: 220AC, +%6, -%10, Güç Tüketimi: 4KW |