| Tip | nokta uv kaplama makinesi |
|---|---|
| Maks. Sayfa Boyutu | 620×450mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 260×190mm |
| Sac Ağırlığı | 60-350 gr/m² |
| Üretim Hızı | 5500 sayfa/saat |
| Makine Tipi | Delme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Tüm tabaka beslemeli ofset baskı makineleri için uygun |
| Garanti | Yedek Parça Dahil 1 Yıl Garanti |
| Güç Kaynakları | Pnömatik delme |
| Boyut (mm) | 1360(U) X 980(G) X 1340(Y) |
| Makine Tipi | Kağıt Kutu Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. Production Üretme | 200 ADET/Dakika |
| Malzeme | Karton 200-600GSM |
| boş uzunluk | 100mm-450mm |
| boş genişlik | 100mm-630mm |
| sınıflandırma | kartonlama makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Karton 200-600GSM |
| Maks. Üretim hızı | 200 ADET/Dakika |
| Gerilim | 380V/50Hz |
| boş uzunluk | 100mm-450mm |
| Makine Tipi | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. Mekanik hız | 2000c/s |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 120-400mm |
| Kitap Bloğu Genişliği (B) | 120-270mm |
| Kitap Bloğu Kalınlığı (C) | 3-50mm |
| Makine Tipi | kartonlama makinesi |
|---|---|
| Maksimum Üretim Hızı | 200 adet/dk |
| Malzemeler | Paper Board 200-600gsm; Kağıt Karton 200-600gsm; corrugated board paper with thickn |
| Toplam Güç | 8kw |
| boş uzunluk | 100mm-450mm |
| sınıflandırma | Foliya damgalama ölçekli kesme makinesi |
|---|---|
| Maks. Sac Boyutu(mm) | 790X560 |
| dak. Sac Boyutu(mm) | 310X210 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) kalıp kesme boyutu (mm) | 760X520 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Damgalama Boyutu (mm) | 760X525 |
| Makine Sınıflandırması | Kitap Ciltleme Makinesi |
|---|---|
| Kelepçe Sayısı | 21 |
| Kitap Bloğu Kalınlığı | 3-50mm |
| Maks. Mekanik hız | 8000 devir/saat |
| Kitap Bloğu Uzunluğu (a) | 140-460mm |
| sınıflandırma | Delme Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Tüm tabaka beslemeli ofset baskı makineleri için uygun |
| Güç Kaynakları | Pnömatik delme |
| Ağırlık | 90kg |
| Garanti | Yedek Parça Dahil 1 Yıl Garanti |
| sınıflandırma | Termal kağıt dilme sarma makinası |
|---|---|
| Maks. Kesme Hızı | 350 kesim/dak |
| Maks. Kesim Metre Hızı | 350 m/dak |
| Uygulanabilir Kağıt Aralığı | 60-550g |
| Maks. Kağıt Rulo Çapı | 1800mm |