1200mm/s En İyi Oluklu Mukavva Dijital Kağıt Kesici Makine
^ Özellikler
Model No.
CB03II-1113
Çok Fonksiyonlu Takım Kafası
Farklı takımları değiştirmek kolaydır. Gravür ve yönlendirici.
Titreşimli tam kesim/ öpücük kesim/ katlama/ çizim/ lazer konumlandırma ve hassas kamera kaydı.
Takımlar
Çeşitli kesme bıçakları, farklı boyutlarda katlama tekerlekleri.
Güvenlik Cihazı
Kızılötesi sensör, duyarlı, güvenli ve güvenilirdir.
Hareket Hızı
1500mm/s'ye kadar
Kesme Hızı
1200mm/s'ye kadar (Malzeme türüne bağlıdır)
Kesme Kalınlığı
≤ 50mm (Farklı malzemelere göre özelleştirilebilir)
Kesme Malzemeleri
Her türlü oluklu mukavva, gri karton, KT karton, PVC genleşme levhası, petek levha,
araç etiketi, ışık kaydırağı, PP sakızı, bayrak afişi, EPE köpükleri, EVA, PVC levha, akrilik, kalın köpük, vb.
Kesme Malzemesi Yapıştırılmış
Akıllı (isteğe bağlı) bireysel çok bölgeli vakum emiş.
Tekrarlanabilirlik
± 0.05mm
Arayüz
Ethernet portu
Sayısal Kontrol Paneli
Çok dilli LCD dokunmatik ekran
Şanzıman
İthal (dijital servo motor, düz ray, senkron kayış, kılavuz vida)
Nominal Güç
7.5 KW
Nominal Voltaj
380V/220V±10%, 50HZ/60HZ
Çalışma Sıcaklığı
10 ila 35 derece selsiyus
Etkin Kesme Alanı
1100x1300mm
Makine Boyutu
2250x2320x1280mm
P.S.: Son açıklama hakları saklıdır, herhangi bir değişim için ek bilgi verilmez
| Model No. | CB03II-1113 |
| Çok Fonksiyonlu Takım Kafası | Farklı takımları değiştirmek kolaydır. Gravür ve yönlendirici. Titreşimli tam kesim/ öpücük kesim/ katlama/ çizim/ lazer konumlandırma ve hassas kamera kaydı. |
| Takımlar | Çeşitli kesme bıçakları, farklı boyutlarda katlama tekerlekleri. |
| Güvenlik Cihazı | Kızılötesi sensör, duyarlı, güvenli ve güvenilirdir. |
| Hareket Hızı | 1500mm/s'ye kadar |
| Kesme Hızı | 1200mm/s'ye kadar (Malzeme türüne bağlıdır) |
| Kesme Kalınlığı | ≤ 50mm (Farklı malzemelere göre özelleştirilebilir) |
| Kesme Malzemeleri | Her türlü oluklu mukavva, gri karton, KT karton, PVC genleşme levhası, petek levha, araç etiketi, ışık kaydırağı, PP sakızı, bayrak afişi, EPE köpükleri, EVA, PVC levha, akrilik, kalın köpük, vb. |
| Kesme Malzemesi Yapıştırılmış | Akıllı (isteğe bağlı) bireysel çok bölgeli vakum emiş. |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0.05mm |
| Arayüz | Ethernet portu |
| Sayısal Kontrol Paneli | Çok dilli LCD dokunmatik ekran |
| Şanzıman | İthal (dijital servo motor, düz ray, senkron kayış, kılavuz vida) |
| Nominal Güç | 7.5 KW |
| Nominal Voltaj | 380V/220V±10%, 50HZ/60HZ |
| Çalışma Sıcaklık | 10 ila 35 derece selsiyus |
| Etkin Kesme Alanı | 1100x1300mm |
| Makine Boyutu | 2250x2320x1280mm |
^ Çekirdek Teknoloji
|
Otomatik hassas kesme derinliği ayarı, kesimi hassas ve doğru hale getirir. |
|
Farklı kesme malzemelerine uyum sağlayan ve kesme şeklini gerçekleştiren akıllı kesme kafası. |
|
Konveyör bant yatak sistemi, sürekli yükleme ve kesme sağlayarak işlem süresini kısaltır. |
|
Anti-spektral HD konumlandırma sistemi, malzemelerin görüntüsünü hızlı ve sürekli olarak yakalar, kesimi daha mükemmel hale getirmek için yazılımımızın yardımıyla. |
|
Otomatik kayıt sistemi, CCD kamera ile görsel tarama ve konumlandırma sistemi, kesimi en hassas ve sürekli hale getirir. |
^ Kesme Kafaları İçin Bazı Kılavuzlar
![]()
^ PÜRETİM VE PAKETLEME
Üretimden teslimata kadar, iyi ürün kalitesini ve müşterilere hizmeti garanti etmek için her detayı çok dikkatli yapıyoruz.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
^ Sertifikalar
![]()
![]()
^ SSS
S1: Ana ürünleriniz nelerdir?
A: Ana ürünlerimiz Prepress 4up ve 8up Online/Offline Termal CTP, CTCP, VLF CTP, Flekso CTP, İşlemci, Ofset Tabakaları, Ofset Mürekkepleri, Ofset Baskı Battaniyeleri, Baskı Sonrası Paketleme Ekipmanları ve benzeri ürünlerdir.
Ekipman ve sarf malzemelerini tek bir yerden alabilir ve şirketimizden satış sonrası hizmet konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
S2: Fabrikanız nerede?
A: CTP işlemci makinesi fabrikamız Şangay'dadır, fabrikamızı ziyaret etmeniz sıcak bir şekilde karşılanır!
S3: CTP'ler için garantiniz nedir?
A: Malzeme ve işçilik kusurları için bir yıl garanti (bıçaklar ve mat gibi sarf malzemeleri hariç) ürünler için tam ömür boyu Uzaktan servis desteği.
S4: İş Akışı ve RIP'i de tedarik edebilir misiniz?
A: Evet, İş Akışı Brainnew ve RIP Compose V12'yi sağlayabiliriz.
S5: Kurulum ve satış sonrası teknisyen desteği hakkında ne düşünüyorsunuz?
A: Mühendisimiz kurulumda yardımcı olabilir ve gerekli eğitimi sağlayabilir. Alıcı, gidiş-dönüş uçak biletlerini, hizmet ücretini ve yerel konaklama maliyetini karşılamalıdır. Herhangi bir sorun veya soru için 7x24 saat hizmetinizde olacağız. Dünya çapındaki büyük miktarda CTP kurulumumuz arasında, EcooGraphix China'dan doğrudan CTP ürünleri satın alan birçok son kullanıcı (baskıcı) bulunmaktadır ve EcooGraphix teknik servis ekibi bu kurulumları düzenli yerinde ziyaretlerle uzaktan desteklemektedir.
Bu son kullanıcı baskıcılar, sağlam kalitemiz, sorunsuz uzaktan servisimiz, kapsamlı eğitimimiz ve bakımımız sayesinde CTP sistemlerini tam memnuniyetle çalıştırmaktadır. Eğer doğrudan EcooGraphix China'dan satın almayı düşünen bir baskıcıysanız, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmet konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Memnuniyetinizi garanti ediyoruz.