| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| uzama | ≤ %1,0 |
| Çekme Dayanımı | ≥ 85 |
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Renk | sümbül |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Çekme Dayanımı | ≥ 85 |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Ölçmek | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| ölçü | 1.97/1.70±0.02nm |
|---|---|
| İnşaat | 3 katman |
| Baskı hızı | 9000 rpm |
| Sertlik | 76-80 |
| Uygulama | karton baskı veya tam kalıp baskı |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3 Kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25m / rulo |
| renk | Mavi kırmızı |
|---|---|
| ölçü | 4 kat veya 3 kat, 1,97 mm kalınlığında |
| bar | herhangi bir baskı makinesine uyacak şekilde özelleştirilmiş |
| boyut | 60m başına rulo halinde veya özelleştirilmiş başına levha |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 10 adet, rulo halinde, iyi paketlenmiş ve korumalı |
| Sertlik | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,9 - 1,1 mikron |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Yapı | 3 Kat |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Yüzey | Mikro Taşlanmış ve Cilalı |
| Tip | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Yapı | 3 Kat |
| Hız | 9000 baskı/saat |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| sertlik | 76-80 Sahil A |