| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| hız | Yaklaşık 12000 baskı/saat |
| ad | Ofset Baskı Lastik Battaniye |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3 Kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25m / rulo |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Türü | hava battaniyesi |
|---|---|
| Yapı | Kapalı Hücre Sıkıştırılabilir Katman |
| Hız | Yüksek hız |
| Malzeme | Kauçuk |
| Ticari marka | EcooGraphix |
| Kalınlık | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzama | ≤ %1,2 |
| Ürün Adı | Ofset baskı 80 N/Mm'den fazla yüksek germe dayanıklılığı olan kağıtlı battaniye |
|---|---|
| Uygulama | Kitap, Plastik, Metal ve PAC Üzerine Baskı ile Çalışma |
| Yapı | 3 Kat |
| Renk | Mavi |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 mm |
| ölçü | 4 kat veya 3 kat, 1,97 mm kalınlığında |
|---|---|
| Hız yeteneği | 13000 devir/saat |
| renk | Mavi kırmızı |
| bar | herhangi bir baskı makinesine uyacak şekilde özelleştirilmiş |
| boyut | 60m başına rulo halinde veya özelleştirilmiş başına levha |
| renk | Mavi kırmızı |
|---|---|
| ölçü | 4 kat veya 3 kat, 1,97 mm kalınlığında |
| bar | herhangi bir baskı makinesine uyacak şekilde özelleştirilmiş |
| boyut | 60m başına rulo halinde veya özelleştirilmiş başına levha |
| için hız | 9000 sayfa/saat |
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
|---|---|
| Uzama | ≤ %0,9 |
| Gerilme direnci | ≥ 90 |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Uygun Baskı Segmenti | Yayıncılık, Plastik, Metal ve Ambalaj Baskısı |
| ad | Ofset lastik battaniye |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3 kat, 4 kat |
| renk | Mavi/Yeşil/pembe |
| paketleme | 25m / rulo |