| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Renk | sümbül |
| sıkıştırılabilir | mikroküreler |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Renk | sümbül |
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Sertlik | 76-82 Sahil A |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Yapı | 3 Kat |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Yüzey | Mikro taşlanmış ve parlatılmış |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Renk | Mavi |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Yapı | 3 Kat |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Renk | Mavi |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |