| Model | ECOO-BL-E |
|---|---|
| Type | Blanket for web offset printing |
| Hardness | 76-81 Shore A |
| Thickness | 1.70mm, 1.96mm |
| Application | web offset printing, high speed printing |
| Plaka Tipi | Ofset Baskı İçin Kauçuk Battaniye |
|---|---|
| Spektral Hassasiyet | Hene Lazer ve Kırmızı Lazer Diyot (630-670nm) |
| Açıklama | Emülsiyon 0,10 mm Antistatik Poliester üzerine kaplanmıştır |
| Geliştirici | Agfa Geliştiricileri |
| Yüzey | Mikro taşlanmış ve parlatılmış |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Ölçmek | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Ölçer | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |