| sınıflandırma | UV Nokta Kaplama Makinesi |
|---|---|
| Maks. kaplama boyutu | 1090x1440mm |
| Sayfa kalınlığı | 128-600gsm |
| Üretim Hızı | 6200 sayfa/saat |
| Maks. Sayfa Boyutu | 1100x1450mm |
| sınıflandırma | UV Vernikleme Makinesi |
|---|---|
| Maks. kaplama boyutu | 1090x1440mm |
| Kaplama kayıt doğruluğu | ± 0,2 mm |
| Sayfa kalınlığı | 128-600gsm |
| üretim hızı | 6200 yaprak/Saat |
| Max.Plaka Boyutu | 280-1550mm |
|---|---|
| Kapasite Geliştirme | 58L,76L |
| Şart | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlık | 350KGS |
| sınıflandırma | nokta uv kaplama makinesi |
|---|---|
| Maks. Sayfa Boyutu | 730x1060mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 310X406mm |
| Maks. kaplama boyutu | 720x1050mm |
| Sayfa kalınlığı | 80-500gsm |
| Maks. kaplama boyutu | 720x1050mm |
|---|---|
| Sayfa kalınlığı | 80-500gsm |
| Maks. Sayfa Boyutu | 730x1060mm |
| Min. Sayfa Boyutu | 310X406mm |
| Kaplama kayıt doğruluğu | +/- 0,2 mm |
| Minimum Genişlik | 280 mm genişlik |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| İşleme hızı | ayarlanabilir, 400-1000 mm/dakika |
| Sıcaklık | 10-45 derece |
| Otomatik Seviye | Yüksek Otomatik |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1500mm |
|---|---|
| Kapasite geliştirme | 72L,58L,46L |
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlığı | 350kg |
| Max.Plaka Boyutu | 280-1250mm |
|---|---|
| Kapasite Geliştirme | 58L,70L |
| Şart | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlık | 350KGS |
| Max.Plaka Boyutu | 280-1550mm |
|---|---|
| Kapasite Geliştirme | 58L,76L |
| Şart | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlık | 350KGS |