| Tip | Yapışkan Bant |
|---|---|
| Taşıyıcı | Cam Elyaf Kumaş |
| Zamk | Sıcakta Eriyen Tutkal |
| Rulo Uzunluğu | Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0,21 mm |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1500mm |
|---|---|
| Kapasite geliştirme | 72L,58L,46L |
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net Ağırlık | 350kg |
| Ürün Adı | Otomatik Laçlama Makinesi Toplam ve talı UV Kaplama Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Karton, Kağıt Baskılı |
| Max.Sayfa boyutu | 730x1060mm |
| Minimum sayfa boyutu | 310X406mm |
| Maks. kaplama boyutu | 720x1050mm |
| Ürün adı | CTP Kalıp Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Plaka Boyutları | Maks.1130mm x 920mm Min.400mm x 300mm |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/78L |
| üretkenlik | 0,4 m²/saat |
|---|---|
| Max. Maks. Engraving Size Gravür Boyutu | 1270x900mm (50x35in) |
| Değişken Çözünürlükler | 2000 - 5080dpi |
| Maks. Ekran | 200 litre |
| Derecelendirme Aralığı | %1 - 99 |
| sınıflandırma | CTP Levha Makinası |
|---|---|
| Karar | 2400dpi |
| Satış sonrası hizmet | 3 yıl garanti |
| Lazer Kanalı | 256 kanal |
| Garanti | 3 yıl garanti |
| Makine Sınıflandırması | Otomatik laminatör |
|---|---|
| Maks. Sayfa (WXL) | 540*760mm |
| Min. Sayfa (WXL) | 210*270mm |
| Makine hızı | Maks. 30m/dakika |
| Kağıt kalınlığı | 157 ~ 400g/m2 |
| sınıflandırma | Laminatör |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 720mm |
| maksimum kalınlık | 2/7mm (özel ihtiyaçlara göre) |
| Laminasyon hızı | 20-25m/dak |
| Max. Maks. Heating Temperature Isıtma Sıcaklığı | 160°C |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Laminasyon hızı | 20-25m/dak |
| Silindir çapı | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 720mm |
| maksimum kalınlık | 2/7mm (özel ihtiyaçlara göre) |
| sınıflandırma | Otomatik Flüt Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Laminasyon Hızı | 20-25m/dak |
| Silindir çapı | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 720mm |
| maksimum kalınlık | 2/7mm (özel ihtiyaçlara göre) |