| sınıflandırma | Ofset baskı mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 30.000 dev/dak-60.000 dev/dak |
| Ambalaj | 15 kg/varil, 200 kg/varil |
| Raf ömrü | 3 years(from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product agai |
| Uygulama | ECOO-INK-NEWS baskı mürekkebi, kuşe kağıt, kuşe kağıt, ofset kağıt, karton vb. üzerine ambalaj, rekl |
| sınıflandırma | Ofset baskı mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 12000rph-15000rph |
| Ambalaj | 1 kg/vakumlu teneke, 12 teneke/karton |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| görünüm açıklaması | renkli macun |
| Türü | su bazlı mürekkep |
|---|---|
| Yazdırma Hızı | 9000rpm-11000rpm |
| Paketleme | Teneke başına 1 kg/2,5 kg, karton başına 12 teneke/6 teneke |
| Kalıcılık süresi | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| görünüşü | renkli macun |
| sınıflandırma | CTP Baskı Klişeleri |
|---|---|
| Plaka Tipi | Pozitif PS Plakası |
| Karar | %1-99 @ 300LPI |
| Çalışma Süresi (Pişmemiş) | 50.000 ila 100.000 gösterim |
| Çalışma Süresi (Fırında) | 100.000'den fazla gösterim |
| Ürün Adı | CTP Plaka İşlemcisi |
|---|---|
| Plaka Boyutları | 280-860 mm; 280-860mm; 280-1100 mm; 280-1100mm; 280-1200 mm; 2 |
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/74/78L |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Minimum Genişlik | 280 mm genişlik |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| İşleme hızı | ayarlanabilir, 400-1000 mm/dakika |
| Sıcaklık | 10-45 derece |
| Otomatik Seviye | Yüksek Otomatik |
| Yapı | 3 Kat |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02nm |
| Yazdırma Hızı | 12000s/s |
|---|---|
| Baskı rengi | 1-5 renk |
| Plaka boyutu | 675*675mm |
| Yüzeyler | kağıt 17-250gsm |
| Garanti | Bir Yıl |
| Max.Plaka Boyutu | 280-1150mm |
|---|---|
| Kapasite Geliştirme | 58L,46L |
| Şart | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlık | 350KGS |
| Ürün Adı | CTP Kalıp Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Plaka Boyutları | Maks.1130mm x 920mm Min.400mm x 300mm |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/78L |