| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1.97/1.70 ± 0.02 mm |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| uzama | ≤ %1,0 |
| Çekme Dayanımı | ≥ 85 |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| hız | Saatte yaklaşık 12000 baskı |
| Çekme Dayanımı | ≥ 90 |
| Sertlik | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Yapı | 3 Kat |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Tip | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Renk | sümbül |
| sıkıştırılabilir | mikroküreler |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| tip | ofset baskı battaniyesi |
|---|---|
| Uygulama | Mürekkep aktarımı için 9000-10000 rph |
| Genişlik | 1500 mm'den daha geniş değil |
| Kalınlık | 1.97/1.70±0.02nm |
| Katman | 3 veya 4 katman |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| uzama | ≤ %1,0 |
| Çekme Dayanımı | ≥ 85 |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Ürün adı | Baskı Pigmenti Yağ Bazlı Mürekkep |
|---|---|
| Başvuru | Ambalaj, reklam, etiket, kaliteli broşürler |
| Baskı hızı | 12000rph-15000rph |
| Baskı türü | Ofset baskı |
| Özellikler | Environment Friendly; Çevre dostu; Rich in Printing Layer Baskı Katmanı Açıs |