| Türü | Solvent bazlı mürekkep |
|---|---|
| Yazdırma Türü | tabaka beslemeli ofset baskı |
| Mürekkep Kurutma | Oksidatif Polimerizasyon Kurutma |
| Bileşen | bağlantı malzemeleri |
| Taşıma Paketi | vakumlu kutu |
| sınıflandırma | Soğuk Set Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 20.000rpph-40.000rpph |
| Raf ömrü | 3 years(from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product agai |
| Uygulama | Printing newspaper, book, magazine, textbook. Gazete, kitap, dergi, ders kitabı basımı. |
| Ambalaj | 15kg/varil, 200kg/varil |
| Mürekkep türü | Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Dış Görünüm Zamanı | 40 Saatin Üzerinde |
| Baskı Hızı | 12000rph-15000rph |
| Ayarlama Zamanı | 4 dakika |
| Kurutma zamanı | < 8-10 Saat |
| Türü | Yapışkan bant |
|---|---|
| Taşıyıcı | Cam Elyaf Kumaş |
| Zamk | Sıcak Tutkal |
| Rulo Uzunluğu | Özel |
| Kalınlığı | 0,21 mm |
| Battaniye Tipi | Ofset Kauçuk Battaniye |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| uzama | ≤ %1,0 |
| Çekme Dayanımı | ≥ 85 |
| Ürün adı | Lastik Battaniye |
|---|---|
| Yapı | 3 Kat |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Sıkıştırılabilme | 10-20 |
| Adı | Ofset kauçuk UV battaniye |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Yapı | 3 katlı, 4 katlı |
| Renk | Mavi/Yeşil/Pembe |
| Paketleme | 25m/rulo |
| Satış sonrası hizmet | 3 yıl garanti |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl garanti |
| Amaç | Ofset baskı |
| Türü | CTP plaka yapma makinesi |
| Lazer Kanalı | 256 kanal |
| Tip | su bazlı mürekkep |
|---|---|
| Baskı Hızı | 10000rph-13000rph |
| Ambalaj | Teneke başına 1 kg/2,5 kg, karton başına 12 teneke/6 teneke |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| Dış görünüş | renkli macun |
| sınıflandırma | Ofset baskı mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 20.000rpph-40.000rpph |
| Raf ömrü | 3 years(from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product agai |
| Uygulama | ECOO-INK-NEWS printing ink is suitable for printing newspaper, book, magazine, textbook. E |
| Ambalaj | 15 kg/varil, 200 kg/varil |