| Türü | Solvent bazlı mürekkep |
|---|---|
| Yazdırma Türü | tabaka beslemeli ofset baskı |
| Mürekkep Kurutma | Oksidatif Polimerizasyon Kurutma |
| Bileşen | bağlantı malzemeleri |
| Taşıma Paketi | vakumlu kutu |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3/4 kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25 metre/rulo |
| ad | Ofset kauçuk UV battaniye |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3 kat, 4 kat |
| renk | Mavi/Yeşil/pembe |
| paketleme | 25m / rulo |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Uzama | ≤ %0,9 |
| Gerilme direnci | ≥ 90 |
| Ürün adı | Lastik Battaniye |
|---|---|
| Yapı | 3 Kat |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Sıkıştırılabilme | 10-20 |
| Tip | su bazlı mürekkep |
|---|---|
| Baskı Hızı | 9000rpm-11000rpm |
| Ambalaj | Teneke başına 1 kg/2,5 kg, karton başına 12 teneke/6 teneke |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| Dış görünüş | renkli macun |
| Tip | su bazlı mürekkep |
|---|---|
| Baskı Hızı | 9000rpm-11000rpm |
| Paketleme | Teneke başına 1 kg/2,5 kg, karton başına 12 teneke/6 teneke |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| Dış görünüş | renkli macun |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
|---|---|
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Uzama | ≤ %1,0 |
| Gerilme direnci | ≥ 85 |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| renk | Mavi kırmızı |
|---|---|
| ölçü | 4 kat veya 3 kat, 1,97 mm kalınlığında |
| bar | herhangi bir baskı makinesine uyacak şekilde özelleştirilmiş |
| boyut | 60m başına rulo halinde veya özelleştirilmiş başına levha |
| Hız yeteneği | 10000 devir/saat |
| renk | CMYK ve diğer belirli renkler |
|---|---|
| Malzeme | Yağ bazlı pigment |
| paket | Varil başına 1 kg veya 2,5 kg, vakumlu paket |
| verimlilik | yılda 2000000 ton |
| raf ömrü | 3 yıl |