| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3 Kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25m / rulo |
| sınıflandırma | Ofset baskı mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 15000rph-18000rph |
| Ambalaj | Vakumlu konserve başına 1 kg veya 2,5 kg |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| görünüm açıklaması | Sıvı yerine renkli macun |
| sınıflandırma | Ofset baskı mürekkebi |
|---|---|
| Tip | su bazlı mürekkep |
| Baskı Hızı | 12000rph-15000rph |
| Ambalaj | 1/2,5 kg / vakumlu teneke, 12/6tins / karton |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| Mürekkep türü | Ofset web baskı mürekkebi |
|---|---|
| Yazdırma Hızı | 20000-40000 rph |
| Paket | 15 kg/varil, 200 kg/varil |
| Kalıcılık süresi | 3 yıl |
| Uygulama | Gazete, kitap, dergi, ders kitabı baskı |
| Türü | su bazlı mürekkep |
|---|---|
| Yazdırma Hızı | 9000rpm-11000rpm |
| Paketleme | Teneke başına 1 kg/2,5 kg, karton başına 12 teneke/6 teneke |
| Kalıcılık süresi | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| görünüşü | renkli macun |
| Ürün Adı | CTP Plaka İşlemcisi |
|---|---|
| Plaka Boyutları | 280-860 mm; 280-860mm; 280-1100 mm; 280-1100mm; 280-1200 mm; 2 |
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/74/78L |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Ürün Adı | CTP Plaka İşlemcisi |
|---|---|
| Plaka Boyutları | 280-860 mm; 280-860mm; 280-1100 mm; 280-1100mm; 280-1200 mm; 2 |
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/74/78L |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Tip | CTP plaka işlemcisi |
|---|---|
| Sayfa Boyutu (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| İşlem Hızı | Hız ayarlı (10 ila 60 saniye) 400-1000 mm/dakika |
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Kapasite Geliştirme | 46L; 58L; 70L; 78L |
| Kalınlık | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzama | ≤ %1,2 |
| Baskı hızı | 10000 devir/saat |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Katman | 3 kat veya 4 kat |
| Sertlik | 76-80 |
| uzama | ≤1.2% |