| Ürün Adı | Ofset Baskı Makinesi İçin Reçine Mürekkebi |
|---|---|
| Uygulama | Baskı ambalajı, reklam, etiket, yüksek kaliteli broşürler |
| Baskı hızı | 10000rph-13000rph |
| Baskı türü | Ofset baskı |
| Özellikleri | Çevre dostu Kabuklanma önleme performansı |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3/4 kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25 metre/rulo |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3/4 kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25 metre/rulo |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3/4 kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25 metre/rulo |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3/4 kat |
| renk | Mavi |
| paketleme | 25 metre/rulo |
| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3/4 kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25 metre/rulo |
| Kabartma | 0,7 - 1,0μm |
|---|---|
| Uzunluk | ≤ %0,9 |
| Çekim Gücü | ≥ 90 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Uygun Baskı Segmenti | Yayıncılık, Plastik, Metal ve Ambalaj Baskısı |
| İsim | Ofset Kauçuk Battaniye |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Yapı | 3 katlı, 4 katlı |
| Renk | Mavi/Yeşil/Pembe |
| Ambalaj | 25M/rulo |
| Ürün adı | Lastik Battaniye |
|---|---|
| Yapı | 3 Kat |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Sıkıştırılabilme | 10-20 |
| Türü | hava battaniyesi |
|---|---|
| Yapı | Kapalı Hücre Sıkıştırılabilir Katman |
| Ambalaj bilgileri | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | L / C, T / T, Western Union |