| sınıflandırma | Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 8.000rph-10.000rpph |
| Ambalaj | Teneke başına 1 kg/2,5 kg, karton başına 12 teneke/6 teneke |
| Raf ömrü | 3 years (from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product aga |
| Dış görünüş | renkli macun |
| Tip | Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Başvuru | gazete, kitap, dergi, ders kitabı basmak. Gazete kağıdı, ofset kağıdı, tipo kağıdı, kuşe kağıt ile i |
| Ambalaj | 15 kg/varil, 200 kg/varil |
| Baskı Hızı | 20.000rpph-40.000rpph |
| Özellikler | Çevre dostu; İyi su/mürekkep dengesi; Baskı katmanı açısından zengin; Baskı noktalarında net ve eksi |
| sınıflandırma | Isı Ayarlı Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 30.000 dev/dak-60.000 dev/dak |
| Raf ömrü | 3 years(from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product agai |
| Uygulama | Özellikle tek renkli ve çok renkli baskıya uygun kuşe kağıt, kuşe kağıt, ofset kağıt, karton vb. üze |
| Ambalaj | 15kg/varil, 200kg/varil |
| Tip | Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 30.000 dev/dak-60.000 dev/dak |
| Raf ömrü | 3 years(from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product agai |
| Uygulama | ECOO-INK-NEWS baskı mürekkebi, kuşe kağıt, kuşe kağıt, ofset kağıt, karton vb. üzerine ambalaj, rekl |
| Ambalaj | 15 kg/varil, 200 kg/varil |
| Mürekkep Türü | Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Baskı Hızı | 12000rph-15000rph |
| testin durumu | Oda sıcaklığı 25°C, nem %65 - %75 |
| Raf ömrü | 3 years(from the production date); 3 yıl (üretim tarihinden itibaren); product agai |
| Yapışma Değeri | Değer, 32°C ve 400 rpm'de inkometre ile 1 dakikada ölçülür. |
| Mürekkep türü | Ofset Baskı Mürekkebi |
|---|---|
| Dış Görünüm Zamanı | 40 Saatin Üzerinde |
| Baskı Hızı | 12000rph-15000rph |
| Ayarlama Zamanı | 4 dakika |
| Kurutma zamanı | < 8-10 Saat |
| Ürün adı | Yağ Bazlı Pigment Mürekkebi |
|---|---|
| Baskı hızı | 15000rph-18000rph |
| Başvuru | Kuşe kağıt üzerine yüksek kaliteli broşürler ve dekorasyon ürünleri |
| Baskı türü | Ofset baskı |
| Özellikler | Environment Friendly; Çevre dostu; Rich in Printing Layer Baskı Katmanı Açıs |
| Ürün Adı | Ofset Baskı Makinesi İçin Reçine Mürekkebi |
|---|---|
| Uygulama | Baskı ambalajı, reklam, etiket, yüksek kaliteli broşürler |
| Baskı hızı | 10000rph-13000rph |
| Baskı türü | Ofset baskı |
| Özellikler | Çevre dostu Kabuklanma önleme performansı |
| Ürün adı | Yağ Bazlı Ofset Baskı |
|---|---|
| Başvuru | Kuşe kağıt, kuşe kağıt, ofset kağıt, karton vb. üzerine ambalaj, reklam, etiket, broşür ve dekorasyo |
| Baskı türü | Ofset baskı |
| Verim | Hızlı kuruma performansı, hızlı sertleşme, hızlı dönüş |
| Bileşen | Pigment, Vasıta ve Düzenleyici |
| Ürün Adı | Yağ Bazlı Ofset Baskı |
|---|---|
| Uygulama | Kuşe kağıt, kuşe kağıt, ofset kağıt, karton vb. üzerine ambalaj, reklam, etiket, broşür ve dekorasyo |
| Baskı türü | Ofset baskı |
| Verim | Hızlı kuruma performansı, hızlı sertleşme, hızlı dönüş |
| Bileşen | Pigment, Vasıta ve Düzenleyici |