| Ürün Adı | CTCP İşlemsiz Plaka |
|---|---|
| Malzeme | Elektrolit tanecikleri ve Eloksallı AL substratı |
| Kalınlığı | 0,15 mm / 0,30 mm |
| Maksimum kısa tane genişliği | Maksimum genişlik 1280 mm |
| Koşu mesafesi | 100.000 baskı Gerçek çalışma uzunluğu baskı koşullarına bağlıdır |
| Ürün Adı | CTCP İşlemsiz Plaka |
|---|---|
| Malzeme | Elektrolit tanecikleri ve Eloksallı AL substratı |
| Kalınlığı | 0,15 mm / 0,30 mm |
| Maksimum kısa tane genişliği | Maksimum genişlik 1280 mm |
| Koşu mesafesi | 100.000 baskı Gerçek çalışma uzunluğu baskı koşullarına bağlıdır |
| Ürün Adı | CTP Plate Processor Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum genişlik | 870 mm'den 1500 mm'ye kadar |
| minimum uzunluk | 280 mm'den 300 mm'ye |
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| İşleme hızı | Hız Ayarlanabilir (10 ila 60 Saniye) 400-2400mm /Min |
| Plaka Boyutları | Maks.800mm x 660mm Min.235mm x 335mm |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15 mm, 0,30 mm |
| Ambalaj bilgileri | İhracat Standart Paketleme |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Ürün adı | CTP Kalıp Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Plaka Boyutları | Maks.1130mm x 920mm Min.400mm x 300mm |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/78L |
| Tip | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Yapı | 4 veya 3 Kat kumaş |
| Renk | sümbül |
| Pürüzlülük | 0,80 –1,0μm |
| sertlik | 76 - 82 Sahil A |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| uzama | ≤ %0,9 |
| Çekme Dayanımı | ≥ 90 |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Ölçmek | Dört katman veya üç katman, kalınlığı 1.97mm |
| Çubuk | herhangi bir baskı makinesine uymak için özelleştirilmiş |
| Boyut | 60m'ye rulo olarak veya özel olarak tasarlanmış levha olarak |
| Hız yeteneği | 13000 dev/dak |
| tip | Solvent Bazlı Mürekkep |
|---|---|
| Baskı Tipi | tabaka ofset baskı |
| Mürekkep kurutma | oksidatif polimerizasyon kurutma |
| Bileşen | bağlantı malzemeleri |
| Taşıma Paketi | vakumlu kutu |