| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Kabartma | 0,7 - 1,0μm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Yüzey | Mikro taşlanmış ve parlatılmış |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Thickness | 1.97/1.70 +- 0.02nm |
|---|---|
| Roughness | 0.9-1.1μm |
| Hardness | 76-80 Shore A |
| Compressible Layer | Microspheres |
| Elongation | ≤ 1.2% |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Kabartma | 0,7 - 1,0μm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Yüzey | Mikro taşlanmış ve parlatılmış |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Tip | Ofset Baskı Lastik Battaniye |
|---|---|
| Yapı | 4 veya 3 Kat |
| Hız | 15000 baskı/saat |
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| sertlik | 76-80 Sahil A |
| Tip | Ofset Baskı Lastik Battaniye |
|---|---|
| Yapı | 4/3 kat |
| Hız | 12000 baskı/saat |
| Pürüzlülük | 0,70 – 1,0μm |
| sertlik | 78 - 82 Sahil A |
| Ürün Adı | Ofset Baskı Kauçuk Battaniye Yaprak Beslemeli 3 katlı 1,97/1,70 mm Kalınlık |
|---|---|
| Uygulama | Strong universality; Güçlü evrensellik; Appropriate to dot and word printing.Speed |
| Yapı | 3 Kat |
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |