| ad | Lastik Battaniye Baskı |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70±0,02 mm |
| İnşaat | 3 Kat |
| renk | Mavi-yeşil |
| paketleme | 25m / rulo |
| Battaniye Tipi | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0,7 - 1,0μm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Yüzey | Mikro taşlanmış ve parlatılmış |
| uzama | ≤ %0,9 |
| sınıflandırma | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Tip | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Tip | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Pürüzlülük | 0,9-1,1 mikron |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Yüzey | Mikro taşlanmış ve parlatılmış |
| Sıkıştırılabilir Katman | Ofset Baskı Battaniyesi |
|---|---|
| Pürüzlülük | 0.8-1.0μm |
| Kalınlık | 1,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Yapı | 4/3 katlı kumaş |
| Renk | Mavi/yeşil |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Compressible Layer | Microspheres |
| Elongation | ≤ 1.2% |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |
| Kalınlığı | 1,97/1,70 +- 0,02nm |
|---|---|
| Kabartma | 0,9-1,1 mikron |
| Sertlik | 76-80 Sahil A |
| Sıkıştırılabilir Katman | mikroküreler |
| Uzunluk | ≤ %1,2 |