| Türü | Suyla yıkama ve çözücüyle yıkama her ikisi de uygundur. |
|---|---|
| Biçim | 400 mm, 600 mm, 800 mm genişliğinde seçenek |
| Görev | Maruz bırakma, yıkama, kurutma ve çıkartma |
| Otomatik | - Evet. |
| Plaka Kalınlığı | 0.15mm-5.50mm |
| Lazer Kanalları | 48CH |
|---|---|
| Çıkış hızı | 22pps |
| Maksimum Plaka Boyutu | 1163X940(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | yarı otomatik, manuel |
| Net Ağırlık | 900kgs |
| sınıflandırma | CTP makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 825nm lazer |
| Tekrarlanabilirlik | 0.01mm |
| Verim (plaka/saat) | 3545; 55, 1030mm x 800mm, 2400dpi, Plaka hassasiyeti 120mj/cm2 |
| Plaka Boyutu | En fazla 1163mm x 940mm; en az 400mm x 300mm |
| Lazer Kanalları | 32CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 16pph |
| Max.Plaka Boyutu | 1163X940(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | yarı otomatik, manuel |
| Net ağırlık | 900kgs |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| sınıflandırma | Dış Davul |
| Işık kaynağı | Yarı İletken Lazer |
| Karar | 2400dpi |
| Ticari marka | EcooGraohix |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 48 kanallı; 32 kanallı; 24 kanal |
| Verim | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 tabak/saat; 22 tabak/saat; 16 tabak/saat |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Power Supply | Single-phase: 220AC, +6%, -10%, Power Consumption: 4KW |
| Lazer Kanalları | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Çıkış hızı | 16pph, 22pph, 28pph |
| Maksimum Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Durum | yeni veya kullanılmış mevcut |
| Karar | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| Maksimum Plaka Boyutu | 280-1500mm |
|---|---|
| Kapasite geliştirme | 72L,58L,46L |
| Durum | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlığı | 350kg |
| çözüm | 2400 dpi |
|---|---|
| hız | 16/22/28 sayfa/s |
| LAZER SİSTEMİ | 32/48/64 diyotlar |
| lazer dalga boyu | 400-410nm |
| Maksimum plaka boyutu | 1130mm*920mm |
| Ürün adı | Geliştirme Makinesi |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Plaka Boyutları | Maksimum genişlik: 1500 mm Minimum uzunluk: 300 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/78L |