| Görüntüleme Sistemi | 16 kanallı |
|---|---|
| Boyunca | 1.25 m2 tabak/saat |
| çözünürlükler | 4000 dpi |
| Max.utput Boyutu | 430mm X 330mm |
| Plaka Kalınlığı | 0,14 mm ila 1,70 mm |
| Makine Türü | CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 16CH |
| Boyunca | 1,25 Metrekare/Saat |
| Plaka Kalınlığı | 0,14 mm ila 1,7 mm |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 430mm X 330mm |
| sınıflandırma | CTP makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanallı |
| Verim | 1470mm x 1180mm/ 2400dpi: 16 kalıp/saat |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek faz: 220V-240V, Güç Tüketimi(Tepe değer): 5.5KW |
| Ürün adı | Otomatik Termal CTP Makinesi |
|---|---|
| Açığa Çıkarma Yöntemi | Dış Davul |
| Görüntüleme Sistemi | 48CH |
| Boyunca | 16/22/28 pph; 16/22/28 sayfa/saat; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030mm x 800mm, 2 |
| lazer dalga boyu | Ayrık 830nm lazer diyot |
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanallı |
|---|---|
| Verim | 1630mm x 1325mm / 2400dpi: 10 tabak/saat |
| tekrarlanabilirlik | ±5μm(23℃ sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Üç fazlı: 380V, Maksimum güç (en yüksek değer): 5,5KW |
| Plaka Boyutu | Maks. 1680mm x1350mm; dak. 650mm x 550mm |
| Lazer Kanalları | 48CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 28pph |
| Max.Plaka Boyutu | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Plaka yükleme ve boşaltma | Manuel |
| Net ağırlık | 800kgs |
| sınıflandırma | UV CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanallı |
| Verim | 1630mm x 1325mm/ 2400dpi: 10 plaka/saat |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Üç fazlı: 380V, Maks. güç (Larçık değeri): 5.5KW |
| Ürün adı | Son Derece Otomatik Termal CTP Makinesi |
|---|---|
| Açığa Çıkarma Yöntemi | Dış Davul |
| Görüntüleme Sistemi | 825nm lazer |
| Boyunca | 25plates/hour; 25 tabak/saat; 800 x 660mm, 2400dpi, Plate sensitivity 120mj/cm² |
| Plaka Boyutu | Maks.800mm x 660mm Min.300mm x 300mm |
| Ürün adı | Otomatik Termal CTP Makinesi |
|---|---|
| Verim | 16PPH; 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Ortam türü | Pozitif Termal CTP Plakası |
| Plaka Boyutları | Maks.1163mm x 940mm Min.300mm x 400mm |
| Görüntüleme Sistemi | 32-channel; 32 kanallı; Discrete 830nm laser diode Ayrık 830nm lazer diyot |
| Ürün Adı | CTP Plaka İşlemcisi |
|---|---|
| Plaka Boyutları | 280-860 mm; 280-860mm; 280-1100 mm; 280-1100mm; 280-1200 mm; 2 |
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/74/78L |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |