| Max.Plaka Boyutu | 280-1150mm |
|---|---|
| Kapasite Geliştirme | 58L,46L |
| Şart | Yeni |
| Makine boyutu | 1500x1400x1100mm |
| Net ağırlık | 350KGS |
| Makine Tipi | Flekso CTP makinesi |
|---|---|
| Çözünürlükler | 4000 dpi |
| Görüntüleme Sistemi(Kanal) | 16; 32 |
| Çıkış Hızı | 1.25 Sqm/H; 1,25 Metrekare/H; 2.5 Sqm/H 2,5 Metrekare/Saat |
| Max. Breadth | 800mm × 660mm |
| Makine Tipi | Flekso CTP makinesi |
|---|---|
| Çözünürlükler | 4000 dpi |
| Görüntüleme Sistemi(Kanal) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Çıkış Hızı | 1.25 Sqm/H; 1,25 Metrekare/H; 2.5 Sqm/H 2,5 Metrekare/Saat |
| Maks. Genişlik | 800mm x 660mm |
| Türü | Solvent bazlı flekso klişe yapma makinesi |
|---|---|
| Sayfa boyutu | Max. Maks. 920mm*680mm 920mm*680mm |
| Plaka Kalınlığı | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Elektrik İhtiyacı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| çalışma gücü | 3.5KW |
| Türü | Solvent bazlı flekso klişe yapma makinesi |
|---|---|
| Sayfa boyutu | Max. Maks. 920mm*680mm 920mm*680mm |
| Plaka Kalınlığı | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Elektrik İhtiyacı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| çalışma gücü | 3.5KW |
| Makine Türü | CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 16CH |
| Verim | Saatte 1,25 Metrekare |
| Max. Maks. Breadth genişlik | Max. Maks. 430mm x 330mm 430mm x 330mm |
| Plaka Kalınlığı | 0,14 mm ila 1,7 mm |
| Makine Türü | CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 16CH |
| Verim | Saatte 1,25 Metrekare |
| Max. Maks. Breadth genişlik | Max. Maks. 430mm x 330mm 430mm x 330mm |
| Plaka Kalınlığı | 0,14 mm ila 1,7 mm |
| Type | Solvent based flexo plate making machine |
|---|---|
| Page Size | Max. 920mm*680mm |
| Plaka Kalınlığı | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Elektrik İhtiyacı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| Working Power | 3.5KW |
| Ürün adı | Dijital Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 16 kanal |
| Çıkış hızı | 1,25 m2 /saat |
| Maks.Genişlik | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. dak. Breadth genişlik | 100mmx100mm |
| Ürün Adı | Dijital Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 16 kanal |
| Çıkış Hızı | 1,25 m2 /saat |
| Maks.Genişlik | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. dak. Breadth genişlik | 100mmx100mm |