| sınıflandırma | CTP makinesi |
|---|---|
| Verim (plaka/saat) | 25 tabak/saat |
| Plaka hassasiyeti | 800 x 660mm, 2400dpi, 120mj/cm² |
| Plaka Boyutu | En fazla 800 mm x 660 mm, en az 300 mm x 300 mm. |
| Çözünürlük | Standart: 2400 dpi veya 1200 dpi |
| Product name | Automatic Plate Making Machine |
|---|---|
| Imaging System | External Drum 825nm Laser |
| Output Speed | 55pph 800*660mm/2400dpi |
| Plate Thickness | 0.15mm, 0.30mm |
| Resolution | 2400dpi Or1200dpi |
| Verim (plaka/saat) | 25 tabak/saat |
|---|---|
| Plaka hassasiyeti | 800 x 660mm, 2400dpi, 120mj/cm² |
| Plaka Boyutu | Maks.800mm x 660mm, Min.300mm x 300mm |
| Çözünürlük | Standart: 2400 dpi veya 1200 dpi |
| Plaka Yükleme | Standart: manuel plaka ekleme işlevli tek kasetli otomatik yükleyici |
| Ürün adı | Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 16 kanal |
| çıkış hızı | 1,25 m2 /saat |
| Maks.Genişlik | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. dak. Breadth genişlik | 100mmx100mm |
| Makine Tipi | CTP makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 16CH |
| Boyunca | 1,25 Metrekare/Saat |
| Plaka Kalınlığı | 0,14 mm ila 1,7 mm |
| Maks. Genişlik | 430mm X 330mm |
| Makine Türü | CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 16CH |
| Boyunca | 1,25 Metrekare/Saat |
| Plaka Kalınlığı | 0,14 mm ila 1,7 mm |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 430mm X 330mm |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System | 128-channel |
| Throughput(plates/hour) | 1030mm x 800mm, 2400dpi: 45 |
| Plaka boyutu | Maks. 1163mm × 940mm, Min. 400mm × 300mm |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Çıkış Hızı | 4,3m2/saat |
|---|---|
| Maks. Genişlik | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Lazer Kanalları | 32CH |
| plaka kalınlığı | 0.9-3.94(mm) |
| çözüm | 4000 dpi, isteğe bağlı: 3000 dpi veya 2400 dpi |
| plaka tipi | Dijital kabartmalı flekso klişe (su yıkama) |
|---|---|
| Maks. Genişlik | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Makine durumu | Yeni |
| plaka kalınlığı | 0.9-3.94(mm) |
| Çıkış Hızı | 4,3m2/saat |
| Türü | Suyla yıkama ve çözücüyle yıkama her ikisi de uygundur. |
|---|---|
| Biçim | 400 mm, 600 mm, 800 mm genişliğinde seçenek |
| Görev | Maruz bırakma, yıkama, kurutma ve çıkartma |
| Otomatik | - Evet. |
| Plaka Kalınlığı | 0.15mm-5.50mm |