| Product Name | Thermal CTP Plate Processing Machine |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Plaka Boyutları | Maksimum genişlik: 1500 mm Minimum uzunluk: 300 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/78L |
| Ürün Adı | Geniş Formatlı Termal Plaka Yapma Makinesi |
|---|---|
| Çıkış hızı | 16 sayfa/saat/25 sayfa/saat; 1470mm x 1180mm / 2400dpi |
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanal; 256 kanal |
| Çözünürlük | 2400dpi |
| Plaka Boyutu | Maks.1680 x 1350mm Min. 650mm x 550mm |
| Ürün Adı | Bilgisayar Plaka Ekipmanı Plaka Yapma Makinesi Termal CTP Offset Baskı |
|---|---|
| Mothod'u Açığa Çıkarma | Dış Davul |
| Görüntüleme Sistemi | 32/48/64 kanallı |
| Verim | 16/22/28pph; 16/22/28 sayfa/saat; 800mm x 690mm, 2400dpi 800mm x 690mm, 2400 |
| Plaka Boyutları | Maks.1163mm x 940mm Min.400mm x 300mm |
| Ürün Adı | 8 sayfalık formatlar 32 kanallı termal plaka yapım makinesi CTP |
|---|---|
| Açığa Çıkarma Yöntemi | Dış Davul |
| Karar | 2400dpi |
| Ortam türü | Pozitif 830nm Termal CTP Plakası |
| Görüntüleme Sistemi | 32 Kanal, Ayrık 830nm Lazer Diyot |
| Ürün Adı | Ctp Plaka Yıkama Makinası |
|---|---|
| Plaka Kalınlığı | 0,15-0,4 mm |
| İşleme hızı | Ayarlanabilir hız (10 ila 60 saniye) 400-2400 mm/dakika |
| Plaka Boyutları | Maksimum genişlik: 1500 mm Minimum uzunluk: 300 mm |
| Kapasite geliştirme | 46/58/70/78L |
| Türü | Solvent bazlı flekso klişe yapma makinesi |
|---|---|
| Sayfa boyutu | Max. Maks. 920mm*680mm 920mm*680mm |
| Plaka Kalınlığı | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Elektrik İhtiyacı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| çalışma gücü | 3.5KW |
| sınıflandırma | Flexo CTP işlemci |
|---|---|
| Tip | Su yıkama ve solvent yıkama her ikisi de uygulanabilir |
| Biçim | 400 mm, 600 mm, 800 mm genişliğinde seçenek |
| İşlev | Maruz bırakma, yıkama, kurutma ve çıkartma |
| Otomatik | Evet |
| Makine Tipi | Flexo CTP işlemci |
|---|---|
| Plaka Tipi | Su yıkama ve solvent yıkama her ikisi de uygulanabilir |
| Biçim | 400 mm, 600 mm, 800 mm genişliğinde seçenek |
| İşlev | Maruz bırakma, yıkama, kurutma ve çıkartma |
| Otomatik | Evet |
| çözünürlükler | 2400dpi |
|---|---|
| Plaka Boyutları | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163mm x 940mm, Min. 400mm x 300mm |
| Görüntüleme Sistemi | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Verim (Plaka/Saat) | 28; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Plaka Kalınlığı | 0,15 mm ila 0,30 mm |
| Ürün adı | Çevrimiçi Sistem Termal CTP |
|---|---|
| Açığa Çıkarma Yöntemi | Dış Davul |
| Görüntüleme Sistemi | 32/48/64CH |
| Boyunca | 32/48/64 pph; 32/48/64 kişi/saat; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030mm x 800mm, 24 |
| lazer dalga boyu | Ayrık 830nm lazer diyot |