| sınıflandırma | UV CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanallı |
| Verim | 1470mm × 1180mm/ 2400dpi: 16 kalıp/saat |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC-240AC, Güç Tüketimi: 5.5KW |
| Plaka Tipi | Dijital kabartmalı flekso klişe (suyla yıkama) |
|---|---|
| Maks.Genişlik | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Plaka Kalınlığı | 0,9-3,94(mm) |
| Çıkış hızı | 4,3 m2/saat |
| Karar | 4000dpi, isteğe bağlı:3000dpi veya 2400dpi |
| Görüntüleme Sistemi | 825nm lazer |
|---|---|
| tekrarlanabilirlik | 0,01 mm |
| Verim (plaka/saat) | 35; 45; 55.1030mm x 800mm, 2400dpi, Plaka duyarlılığı 120mj/cm² |
| Plaka Boyutu | Max.1163mm x 940mm; Maks.1163mm x 940mm; Min.400mm x 300mm Min.400mm x 300mm |
| Güç kaynağı | CTP(Single phase: 220V, Max power(Peak Value): 4KW); CTP(Tek fazlı: 220V, Maks güç(Tepe De |
| Lazer Kanalları | 32CH,48CH,64CH,128CH |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 16pph,22pph,28pph |
| Max.Plaka Boyutu | 800X690(mm) |
| Şart | yeni veya kullanılmış mevcut |
| çözüm | 2400dpi,1200dpi isteğe bağlı |
| sınıflandırma | UV CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 64-channel; 64 kanallı; 48-channel; 48 kanal; 32-channel 32 ka |
| Verim (plaka/saat) | 1030mm x 800mm, 2400dpi: 28; 1030mm x 800mm, 2400dpi: 28; 22; 22; 16< |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC, +%6, -%10, Güç tüketimi: 4KW |
| Makine Türü | Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| çözünürlükler | 4000DPI |
| Görüntüleme Sistemi(Kanal) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Çıkış hızı | 1.25 Sqm/H; 1,25 Metrekare/H; 2.5 Sqm/H 2,5 Metrekare/Saat |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 800mm x 660mm |
| Makine Türü | Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| çözünürlükler | 4000DPI |
| Görüntüleme Sistemi(Kanal) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Çıkış hızı | 1.25 Sqm/H; 1,25 Metrekare/H; 2.5 Sqm/H 2,5 Metrekare/Saat |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 800mm x 660mm |
| Makine tipi | Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| çözünürlükler | 4000DPI |
| Görüntüleme Sistemi(Kanal) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Çıkış hızı | 1.25 Sqm/H; 1,25 Metrekare/H; 2.5 Sqm/H 2,5 Metrekare/Saat |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 800mm x 660mm |
| ad | CTP Plaka Yapma Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 64 |
| Çıkış Hızı | 10PPH |
| Max.Plaka Boyutu | 1680X1350(mm) |
| çözüm | 2400 |
| Ürün Adı | UV/Ctcp Plaka Yapma Makinesi |
|---|---|
| Plaka Boyutları | Maks.800mm x 660mm Min.300mm x 300mm |
| Ortam türü | Pozitif UV-CTP/CTCP plakası veya yüksek hassasiyetli PS plakası |
| Görüntüleme Sistemi | 48 Kanal |
| Boyunca | Saatte 28 tabak |