| CTP türü | Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| Plaka tipi | Dijital kabartma flekso klişe (su ile yıkama), Dijital flekso klişe (su ile yıkama), Dijital flekso |
| Lazer kanalı | 32 kanallı; 16 kanallı |
| Çıkış hızı | 2,5 m²/saat; 1,25 m²/saat |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 800mm x 660mm; 800mm x 660mm; 680mm x 430mm 680mm x 430mm |
| CTP türü | Flekso CTP Makinesi |
|---|---|
| Plaka Tipi | Dijital kabartma flekso klişe (su ile yıkama), Dijital flekso klişe (su ile yıkama), Dijital flekso |
| Lazer Kanalı | 32 kanallı; 16 kanallı |
| Çıkış hızı | 2,5 m²/saat; 1,25 m²/saat |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 800mm x 660mm; 800mm x 660mm; 680mm x 430mm 680mm x 430mm |
| Tip | Flekso CTP makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 32 kanallı; 16 kanallı |
| Çıkış Hızı | 2,5 m²/saat; 1,25 m²/saat |
| Maks. Genişlik | 800 mm x 660 mm; 680 mm x 430 mm |
| Plaka Kalınlığı | 0,15 mm - 1,7 mm |
| Lazer Kanalı | 16 kanallı; 32 kanal |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 1,25 m²/saat; 2,5 m²/saat |
| Maks. Genişlik | 800mm x 660mm |
| Lazer Gücü | Yüksek güçlü yarı iletken lazer diyot |
| Plaka tipi | Dijital kabartma flekso klişe (su ile yıkama), Dijital flekso klişe (su ile yıkama), Dijital flekso |
| Tip | Solvent bazlı flekso klişe yapma makinesi |
|---|---|
| Sayfa Boyutu | Max. Maks. 920mm*680mm 920mm*680mm |
| Plaka Kalınlığı | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Elektrik İhtiyacı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| Çalışma Gücü | 3.5kw |
| Sınıflandırma | CTP Levha Makinası |
|---|---|
| Ürün adı | Dijital Flexo Plate Yapma Makinesi |
| Lazer kanalı | 16/32CH |
| Çıkış hızı | 1,25/2,5 M2/H |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 790mm x 690mm |
| çalışma gücü | 3.5KW |
|---|---|
| Türü | Solvent bazlı flekso klişe yapma makinesi |
| Sayfa boyutu | Max. Maks. 920mm*680mm 920mm*680mm |
| Plaka Kalınlığı | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Elektrik İhtiyacı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| Ürün Adı | Dijital Flexo Plate Yapma Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 16/32CH |
| Çıkış hızı | 1,25/2,5 M2/H |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 790mm x 690mm |
| 790mm x 690mm | 0,14 mm-2,84 mm |
| Ürün Adı | Dijital Flexo Plate Yapma Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kanalı | 16/32CH |
| Çıkış hızı | 1,25/2,5 M2/H |
| Max. Maks. Breadth genişlik | 790mm x 690mm |
| 790mm x 690mm | 0,14 mm-2,84 mm |
| Ürün adı | Otomatik Plaka Yapma Makinesi |
|---|---|
| Mothod'u Açığa Çıkarma | Davul Dışında |
| Plaka Boyutları | Maks.1163mm*940mm Min.300mm*400mm |
| Plaka Kalınlığı | 0,15 mm ila 0,30 mm |
| Çözünürlük | 2400dpi |