| Ürün Adı | Ofset Baskı için 8UP Baskı Öncesi Termal CTP Plaka Yapma Makinesi |
|---|---|
| Mothod'u Açığa Çıkarma | Dış Davul |
| Ortam türü | Pozitif 830nm Termal CTP Plakası |
| Görüntüleme Sistemi | 32/48-64 kanal |
| Verim | 16/22/28pph; 16/22/28 saat/saat; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030mm x 800mm, 240 |
| Ürün adı | Geniş Formatlı Termal Plaka Yapma Makinesi |
|---|---|
| Çıkış hızı | 16 sayfa/saat/25 sayfa/saat; 1470mm x 1180mm / 2400dpi |
| Görüntüleme Sistemi | 64 kanal; 256 kanal |
| Çözünürlük | 2400dpi |
| Plaka Boyutu | Maks.1680 x 1350mm Min. 650mm x 550mm |
| Makine Sınıflandırması | UV-CTP Makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 48-Kanallı, 32-Kanallı, 24-Kanallı |
| Boyunca(Tabak/Saat) | 28, 22, 16, 800mm X 690mm, 2400dpi |
| Çözünürlükler | 2400dpi |
| Plaka Boyutları | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800mm X 660mm, Min. 400mm X 300mm |
| Ortam türü | Pozitif Termal CTP Plakası |
|---|---|
| Makine Boyutu (ExBxY)mm | 2127x1610x1058 |
| Görüntüleme Sistemi (Kanal) | 64CH/ 48CH/ 32CH, Ayrık 830nm Lazer Diyot |
| Verim (Plaka/Saat) | 28 sayfa/ 22 sayfa/ 16 sayfa/saat, 1030 mm X 800 mm, 2400 dpi |
| Plaka Kalınlığı | 0,15 mm ila 0,30 mm |
| Ortam türü | Pozitif Termal CTP Plakası |
|---|---|
| Makine Boyutu (ExBxY)mm | 2127x1610x1058 |
| Görüntüleme Sistemi (Kanal) | 64CH/ 48CH/ 32CH, Ayrık 830nm Lazer Diyot |
| Verim (Plaka/Saat) | 28 sayfa/ 22 sayfa/ 16 sayfa/saat, 1030 mm X 800 mm, 2400 dpi |
| Plaka Kalınlığı | 0,15 mm ila 0,30 mm |
| sınıflandırma | CTP makinesi |
|---|---|
| Görüntüleme Sistemi | 256 kanal |
| Verim | 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Tekrarlanabilirlik | ± 5μm(23°C sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde 4 kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC, +6%, -10%, Güç tüketimi: 4KW |
| Görüntüleme Sistemi | 48 kanallı; 32 kanallı; 24 kanal |
|---|---|
| Verim | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 tabak/saat; 22 tabak/saat; 16 tabak/saat |
| tekrarlanabilirlik | ±5µm (23℃ sıcaklık ve %60 nem ile aynı plaka üzerinde dört kez veya daha fazla sürekli pozlama) |
| Güç kaynağı | Tek fazlı: 220AC,+6%-10%, Güç Tüketimi: 4KW |
| Plaka Boyutu | Maks. 800mm× 690mm, Min. 400mm × 300mm |
| Lazer Kanalı | 64 |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 16pph |
| Max.Plaka Boyutu | 1680X1350(mm) |
| çözüm | 2400 |
| Plaka yükleme ve boşaltma | Otomatik |
| plaka kalınlığı | 0.7-2.84(mm) |
|---|---|
| Çıkış Hızı | 1.25m2/saat |
| Maks. Genişlik | 25"x30"/635mmx762mm |
| çözüm | 4000 dpi, isteğe bağlı: 3000 dpi veya 2400 dpi |
| Lazer Kanalları | 16Kanal |
| Çözünürlük | 5080dpi, isteğe bağlı: 2540dpi |
|---|---|
| Plaka tipi | Dijital kabartma flekso plakası (su yıkama veya solvent yıkama) |
| Lazer Kanalları | 256CH |
| Çıkış hızı | 4.3m2/s, 48*35 inç, yaklaşık 20 dakika |
| Maks.Genişlik | 48"×35"/1200mm×1020mm |