128 Kanal 27PPH VLF CTCP Ofset Makine UV Baskı Kalıbı İçin
➷ Uygulama
EcooGraphix CTP (Bilgisayardan Kalıba) Kalıp Üretim Makinesi, hızlı kısa süreli ofset baskının ilk ön baskı gereksinimidir. Bilgisayardaki görüntüleri UV-CTP makinesi aracılığıyla doğrudan baskı CTCP kalıbına aktarabilir ve film ile işçilikten tasarruf sağlar.
EcooGraphix CTCP ile müşteri mükemmel çıktı görüntü kalitesi, yüksek güvenilir kararlılık, daha az yer kaplama ve daha fazla esneklik elde edebilir.
EcooGraphix VLF (Çok Büyük Format) UV-CTP Makinesi UV1600SX, B0 kağıt boyutunda Posterler veya Duvar Grafikleri, Büyük Kitaplar, Kataloglar, Sarı Sayfalar, Ambalaj işleme ve Kalıp üretim merkezleri vb. için kullanılabilir.
➷ Özellik
Maksimum Kalıp Boyutu: 1470mm x 1180mm.
Özellikler: Daha az iş gücü, yüksek kararlılık ve mükemmel çıktı kalitesi.
Üretim maliyetini düşürmeniz için UV kalıp ve termal kalıp mevcuttur.
➷ Teknik Özellikler
| ECOO VLF(Çok Büyük Format) UV-1600SX CTP Makineleri | |
| Model | UV-1600SX |
| Pozlama Yöntemi | Dış tambur |
| Görüntüleme Sistemi | 128-kanal |
| Ayrık 400-410nm lazer diyot | |
| Çıktı Hızı | 27 kalıp/saat |
| 1470mm x 1180mm/ 2400dpi | |
| Kalıp Boyutları | Maks. 1470mm x 1180mm; Min. 300mm x 400mm |
| Pozlama Boyutu | Maks. 1454mm x 1164mm |
| Medya Türü | Pozitif UV-CTP kalıp |
| Kalıp Kalınlığı |
0.15-0.30mm veya 0.25-0.40mm(Alternatif)
|
| Çözünürlük | 2400dpi |
| Tekrarlanabilirlik |
± 5μm(Aynı kalıpta 4 veya daha fazla sürekli pozlama 23°C sıcaklık ve %60 nemde) |
| Arayüz | USB 2.0 veya USB 3.0(USB 2.0 önerilir) |
| Kalıp Yükleme | Yarı otomatik(alternatif otomatik yükleyici sistemi) |
| Net Ağırlık | 1400kg |
| Makine Boyutu(GxUxY) | 2355 x 1910 x 1217mm |
| Güç Kaynağı |
Tek faz: 220AC-240AC, Güç tüketimi: 5.5kw
|
| Ortam | Önerilen sıcaklık: 21-25°C, Maks. 15-30°C, Nem: 40-70% |
➷ Diğer Ülkelerdeki Kurulumlar
İngiltere, İtalya, İspanya, Macaristan, Rusya, Meksika, Brezilya, Kolombiya, Ekvador, Güney Afrika, Nijerya ve vb.
➷ Üretim ve Paketleme
Üretimden teslimata kadar, iyi ürün kalitesini ve müşterilere hizmeti garanti etmek için her detayı çok dikkatli bir şekilde yapıyoruz.
![]()
![]()
![]()
![]()
➷ Sertifikalar
![]()
![]()
➷ SSS
S1: Ana ürünleriniz nelerdir?
C:Ana ürünlerimiz Ön Baskı 4'lü ve 8'li Online/Offline Termal CTP, CTCP, VLF CTP, Flekso CTP, İşlemci, Ofset Kalıpları, Ofset Mürekkepleri, Ofset Baskı Örtüleri, Baskı Sonrası Paketleme Ekipmanları ve benzeridir. Ekipman ve sarf malzemelerini tek bir yerden alabilir ve şirketimizden satış sonrası hizmet konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
S2: Fabrikanız nerede?
C: CTCP makine fabrikamız Hangzhou şehrindedir, bu da Şanghay'dan trenle yaklaşık 1.5 saat uzaklıktadır. Fabrikamızı ziyaret etmenizden büyük memnuniyet duyarız!
S3: CTCP makineniz için herhangi bir sertifika var mı?
C: Evet, tüm CTCP makinelerimiz SGS ve CE tarafından sertifikalandırılmıştır.
S4: İş Akışı ve RIP'i de tedarik edebilir misiniz?
C: Evet, İş Akışı Brainnew ve RIP Compose V12'yi sağlayabiliriz.
S5: Kurulum ve satış sonrası teknisyen desteği hakkında ne düşünüyorsunuz?
C: Mühendisimiz kurulumda yardımcı olabilir ve gerekli eğitimi sağlayabilir. Alıcı, gidiş-dönüş uçak biletlerini, hizmet ücretini ve yerel konaklama masraflarını karşılamalıdır. Herhangi bir sorun veya sorunuz olursa, 7x24 saat hizmetinizde olacağız. Dünya çapındaki çok sayıda CTP kurulumumuz arasında, EcooGraphix China'dan doğrudan CTP ürünleri satın alan birçok son kullanıcı (baskıcı) bulunmaktadır ve EcooGraphix teknik servis ekibi bu kurulumları düzenli yerinde ziyaretlerle uzaktan desteklemektedir.
Bu son kullanıcı baskıcılar, sağlam kalitemiz, kesintisiz uzaktan hizmetimiz, kapsamlı eğitimimiz ve bakımımız sayesinde CTP sistemlerini tam memnuniyetle çalıştırmaktadır. EcooGraphix China'dan doğrudan satın almayı düşünen bir baskıcıysanız, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmet konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Memnuniyetinizi garanti ediyoruz.